Pristatymo vieta:
Palanga - 6.00€
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus

Grožis - Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus
kaina nuo:80€
Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus
kaina nuo:87€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus
kaina nuo:72€
Aistra - Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus
kaina:94€
Tango - Gėlių Pristatymas Palangoje | Gėlės į Namus
kaina nuo:78€

Palanga – ne tik Lietuvos kurortas, tačiau tuo pačiu ir vienas gražiausių mūsų šalies miestų. Nieko keisto, kad dėl pramogų gausos bei jūros labai daug žmonių atvyksta čia paminėti gražiausias gyvenimo šventes: vestuves, gimtadienius, krikštynas, savo pasimatymų bei sužadėtuvių metines. O greta nuostabiausių akimirkų tereikia nuostabios gėlių puokštės, kad ta diena taptų dar labiau stebuklinga, dar labiau jausminga ir  visą gyvenimą liktų kaip stebuklas, kurio niekada nesinorės pamiršti.

Gėlių pristatymas į namus Palangoje kiekvieną dieną

Gėlių pristatymas Palangoje yra labai plačiai išpuoselėta sfera, tad garantuojame, kad gėlės bus pristatomos  puikios kokybės, kvapnios ir žavios. Tam mes skiriame labai daug dėmesio ir investicijų, kadangi suprantame akimirkos svarbumą ir kad gėlių įteikimas turi labai svarbią simbolinę prasmę. Esame tikri, kad artimuosius verta pasveikinti ne tik gimtadienio proga, norisi pagerbti jaunavedžius, nuostabu pasveikinti Mamą bei Tėtį su jų diena, iš anksto pasirūpinti vestuvių metinėmis, tačiau ir be jokios priežasties. Nuostabios gėlės yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kai norisi parodyti kitam žmogui, koks jis Jums yra svarbus. Ir jokio skirtumo, ar laukia graži vestuvių šventė Palangos miesto centre, ar norisi dovanoti be priežasties, nes tiesiog esate toli nuo mylimo žmogaus. Greitas ir lankstus, gėlėms palankus pristatymas – kiekvieno poreikiams. Esame tikri, kad gavėja bus patenkinta, o gavėjas – nustebintas.

Gėlių pristatymas vestuvėms

Kadangi vestuvės yra viena gražiausių gyvenimo švenčių – visiškai natūralu, kad kiekvienai smulkmenai skiriama labai daug dėmesio. Dažniausiai pasirenkamos baltos arba pastelinių atspalvių gėlės, kadangi jos labiausiai dera prie baltos it sniegas suknelės. Taip pat nuotakos puokštė derinama su pamergių puokštelėmis bei maža jaunikiui skirta puokštele, kuri bus komponuojama į švarką. Šiuo atveju labai svarbu harmonija, tad pasitarus su profesionaliu floristu galėsite jaustis ramesniu, kad rastos gėlės tobulai tiks Jūsų gyvenimo šventei.

Gėlių pristatymas  Palangoje: tinkamiausių paieškos

Gėlės į namus Palangoje yra labai įvairios ir pradėjus ieškoti susidursite su labai plačia pasiūla.  „Gėlių fėja“ darbas, kad kiekvienas gauti tobulai jam tinkamą gėlių puokštę.

  • Apgalvokite, kokios gėlės Jums labiausia patinka. Žinoma, kad svarbiausia yra ne tik Jūsų poreikiai, tačiau pirmiausia – žmogaus, kuris gaus puokštes. Juk gėlių parduotuvė dirba dėl savo klientų maksimaliai tiksliai.

  • Ką norite pasakyti dovanojamų gėlių puokšte. Gėlės Palangoje gali pasakyti daugiau nuo žodžiai.

  • Taip pat, ar reikia tik gėlių, ar papildomos dovanėlės. Salonas pasirūpins viskuo, ko Jums reikia.

  • Ar tinka puokštės, ar geriau palaidos gėlės? Paslaugų spektras yra labai platus, bet kokios šventės būtų išbaigtos su puokšte.

  • Ar Jums patiktų gėlė dėžutėje, kurios šio metu labai mėgstamos? Pastarosios padeda originaliai pasveikinti artimuosius.

  • Kuriuo metu gėlės turi būti pristatomos? Gėlės internetu suteikia galimybę patiems dėl nieko nesukti galvos. Kontaktai – mūsų puslapyje, tad susisiekite dėl konkretaus pristatymo galimybių. Gražų gestą reikia daryti kuo dažniau, visomis progomis. O ko laukti? Juk kiekviena diena yra ypatinga.

Jeigu nepavysta rasti tinkamų gėlių – visada galite su mumis susisiekti ir mes pagal poreikius pasiūlysime tobulai Jums labiausiai tinkamą gėlių puokštę. Paslaugas siūlome labai lanksčiai, kadangi suprantate, kad kinta pristatymo poreikiai, galiausiai, gėlių pageidavimai: rožės, ramunėlės ar bet kokios kitos gėlės...

Gėlių pristatymas Palangoje  – D. U. K.

Kiek kainuoja gėlės Palangoje?

Palangos mieste – 6 eur. Pateikite užsakymą jau dabar. Nustebinti mylimą žmogų geriausias laikas yra šiandien. Jeigu domina detalesnė informacija – susisiekite. Suteiksime konsultaciją ir internetu. Gėlių pasaulis – mūsų pasaulis.

Gėlių pristatymas : paslaugos darbo laikas?

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. Kainos – lanksčios, galimybės – plačios. Esame tikri, kad šventė su tobula puokšte leis pasveikinti mylimą žmogų. Garantuojame greitą gėlių pristatymą.

Kokios gėlės yra siūlomos geliufeja.lt parduotuvėje?

Mūsų salone siūlomos labai įvairios gėlės, augalai, kompozicijos. Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Gėlių atvežimas Palangos mieste gali būti labai patogus būdas gauti gėlių su minimaliu pastangų ir laiko sąnaudomis. Profesionalus aptarnavimas, platus pasirinkimas, raskite tinkamiausias gėles gavėjo poreikiams.  Siūlomos skintos, vazoninės ir kitos gėlės, kurios tinka Valentino dienos proga, vestuvėms ir t.t.

Kaip užsisakoma gėlių puokštė internetu?

Mes priimame užsakymus visą parą ir be išeiginių. Užsakyti galima adresu geliufeja.lt arba telefonu +370 60 651 652 (telefonu užsakymai priimami 8:00 - 21:00). Išsisaugoti mūsų kontaktus siūlome jau dabar. Mūsų komanda dirba dėl Jūsų. Patirtis – privalumas, atsiliepimai – įrodymas, tad kviečiame susisiekti.

Kodėl mes