Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus

Grožis - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:65€
Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:91€
Švelnumas - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina:94€
Tango - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:79€
Ugninė - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:124€
Alstromerijos - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:56€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:72€
Aušra - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina:68€
Vasarėlė - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:47€
Vasaros rytas - Gėlių Pristatymas Vilniuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:90€

Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamai į bet kurią pasirinktą vietą – profesionaliai „Gėlių fėja“ teikiama paslauga, kuri ne tik nustebina, bet ir ilgą laiką džiugina, pakylėja, įkvepia mylimą ar artimą žmogų. Pristatome ne tik Vilniaus mieste, tačiau ir rajone. Net ir tolimiausiose gyvenvietėse gyvenantys asmenys sulauks skoningos puokštės, kurią galima užsisakyti internetu.

Gėlių pristatymas Vilniuje

Gėlės, gėlių kompozicijos, gėlių puokštės, gėlės dėžutėse – tai malonus ir išskirtinis dėmesys, graži ir įsimintina akimirka, subtiliai išreikšta simpatija ar meilė kitam žmogui. Gėlės – grožio ir dėmesingumo, meilės ir džiaugsmo simbolis, pamaloninantis išskirtinėmis progomis ir nudžiuginantis gavus jas be jokios progos. Deja, dažnai siekis įsigyti tinkamų gėlių puokštę atima ne tik labai daug pastangų, bet ir asmeninio laiko, kurio ištekliai ir taip labai riboti... Siekdama visa tai palengvinti, „Gėlių fėja“ siūlo pasinaudoti savo teikiamomis paslaugomis – gėlių į namus Vilniuje pristatymu ir gėlių pristatymu Vilniuje į bet kurią nurodytą vietą.

Gėlės į namus Vilniuje

Gėlių pristatymas į namus Vilniuje – puiki paslauga, kuria džiaugiasi vis daugiau žmonių. Žinoma, kai „Gėlių fėja“ siūlo tiek daug skirtingų kompozicijų – gali būti sunku nuspręsti, kuris variantas Jums labiausiai tinka. Gėlės į namus Vilniuje dažnai pasirenkamos pagal kainą. Kitas svarbius niuansas gali būti kompozicija. Kol vieni nori tik rožių, tuo tarpu kiti renkasi skoningas puokštes, ypač mėgstamos gėlės dėžutėse. Taip pat siūlome nepamiršti, kad ieškant kompozicijos reikia apgalvoti, ką norite gėlėmis pasakyti: kad mylite, gerbiate, dėkojate, džiaugiatės... Gėlės į namus pigiai viską pasakys už Jus!

Gėlių pristatymas Vilniuje

Pagal Jūsų poreikius užsakytas gėles galime pristatyti konkrečią dieną arba valandą. Tokiu atveju pavyks nustebinti gavėją dar labiau. Šiuo metu dažnas užsisako paslaugas, kadangi gyvena užsienyje ir neturi pats galimybių pristatyti gėlų mylimam žmogui ir tuo pačiu parodyti, koks ji jam yra svarbus. Siūlome parodyti šį mažą gestą, kuris labai dažnai sutvirtina santykius ir suteikia dar daugiau kibirkšties. Reikia tiek mažai, kad kiekviena diena taptų ypatinga, o ypatingos dienos – stebuklingos.

Kodėl mes