Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Braškius

Pasirinkite variantą:
Kaina: 64€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Braškius be gliuteno (gali būti vegan)


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: braškės/kitos uogos, maskarponės sūris, eko rudasis cukranendrių cukrus, natūralus sviestas, eko avižiniai miltai, eko pienas, eko migdolai, eko begliuteniai kepimo milteliai, eko saulėgrąžų aliejus, citrinos, agaras, eko cinamonas


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Švelnus maskarponės – grietinėlės kremas, trapus eko avižinių miltų ir eko migdolų biskvitas, gaivus braškių kremas. Braškius dažnai užsakomas mažųjų gimtadieniams, ypač vasaros metu, kuomet gausu šviežių uogų, vaikų mylimiausias. Nes natūralūs uogų, maskorponės ir migdolinio begliutenio biskvito skonių derinys yra geidžiamas tiek mažų, tiek didesnių.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes