Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Mėnesiena VEGAN

Kaina: 58€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Mėnesiena vegan


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Ekologiškos mėlynės, ekologiškas sojų gėrimas, aukščiausios kokybės datulės, citrinos, spelta miltai, ekologiški avinžirniai, ekologiškas nerafinuotas kokosų aliejus, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, kepimo milteliai, aguonos


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Skalsus avinžirnių kremas, gardintas karamelinėmis datulėmis ir augaliniu pienu, auksaspalviai citrininiai minkštutėliai biskvitai, marginti elegantškais aguonų grūdeliais ir visa persmelkiantis veliūrinis mėlynių alsavimas yra kažkas nuostabaus, kažkas išbaigto ir įdomaus!


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes