Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Mint"is

Kaina: 58€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Mint'is vegan


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: juodasis belgiškas šokoladas, eko anakardžiai, obuoliai, spelta miltai, eko rudasis cukranendrių cukrus, augalinis sviestas, eko saulėgrąžų aliejus, eko sojų gėrimas, švieži špinatai, kakava, eko kokosų aliejus, citrinos, kepimo milteliai, agaras, pipirmėčių ekstraktas


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Paprastas ir elegantiškas tortas neabejotinai įtiks klasikinio skonio gerbėjams, kurie neturi jėgų atsispirti stebuklingam tikrojo juodojo belgiško šokolado ir mėtos deriniui. Minkštas, sodrus ir užburiančiai šokoladinis biskvito kąsnis pakerta kelius, o gaivus žalias mėtinis kremas (beje, spalva - 100 procentų augalinga) ir šokoladinis sluoksnis viršuje užburia.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes