Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Palaimingas

Kaina: 64€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Palaimingas


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Natūrali grietinė, saldintas sutirštintas pienas, spelta miltai, natūralus sviestas, eko rudasis cukranendrių cukrus, agaras, eko kerobas, skysta cikorija, kepimo milteliai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 10 dienų


Trapaus sausainio kraštai saugo palaimingos grietnėlės ežeriuką. O raibuliuoja jis karamelizuotomis ilgesio bangelėmis. Paslaptngas ir viliojantis saldžiais kerobo šaltinėliais grietinėlės ežere. Labiau pyragas nei tortas, bet o kad visi pyragai būtų tokie prilygstantys tortams!


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes