Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - ŠOKOdelinis juodas

Kaina: 74€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas ŠOKOdelinis juodas be gliuteno, vegan su juoduoju belgišku šokoladu


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: natūrali grietinėlė/kokosų grietinėlė, baltasis/ruby/juodasis belgiškas šokoladas/apelsinas, juodasis belgiškas šokoladas, obuoliai, mascarponės sūris/augalinis mascarponės sūris, eko žaliųjų grikių miltai, eko pienas/eko sojų gėrimas, eko rudasis cukranendrių cukrus, kakava, natūralus sviestas/augalinis sviestas, citrinos, kava be kofeino, eko begliuteniai kepimo milteliai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos


Net „karamelinio” tipo žmonės, paragavę šio įstabaus šokoladinio stebuklo, prisimerkia ir
tyliai sumurkia iš malonumo, nes purūs tikrojo belgiško šokolado tamsūs it naktis biskvitai gali pasigirti esantys iš sveikųjų ekologiškų žalių grikių miltų, o minkštutėlis kremas tirpsta burnoje, koks jis bebūtų – belgiško baltojo, juodojo, ruby šokolado ar apelsinų kremo.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes