Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Vėlykius

Kaina: 60€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Vėlykius


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: lietuviški spelta miltai, natūrali grietinė, natūrali grietinėlė, natūralus sviestas, eko rudasis cukranendrių cukrus, eko džiovinti abrikosai, eko graikiniai riešutai, švieži špinatai, citrinos, apelsinai, žaliosios citrinos, kepimo milteliai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos


Žalias penkiasluoksnis tortas Velykius kepamas tik Velykiniu laikotarpiu iš lietuviškų spelta miltų ir dažomas šviežiais špinatais! 
Lengvą ir purų šviežios natūralios grietinės ir grietinėlės kremą puikiai papildo  ekologiški džiovinti abrikosai ir ekologiški graikiniai riešutai. 


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes