Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] BURGUNDO Natūralus burokėlių aviečiū tortas Holigans Vegan be cukraus ir gliuteno

Kaina: 79€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo  burokėlių aviečių šokoladinis vegan tortas, be gliuteno, be pridėtinio cukraus, be sojos


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Eko burokėliai, eko anakardžiai, avietės, eko razinos, bananai, eko avižiniai miltai, eko kerobas, kokosų gėrimas, eko saulėgrąžų aliejus, eko kokosų aliejus, citrinos, eko begliuteniai kepimo milteliai


Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Kas gali dar labiau derėt nei avietės, šokolado ir burokėlio trio? Su eko anakardžių riešutais, eko kerobu, eko kokoso aliejumi, su minkštutėlėmis razinomis ir eko šokoladu – kerobu. Šis tortas yra sulaukęs komplimento: „pats skaniausias ragautas tortas per 25 metus, Mama, nepyk“ :)


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes