Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus citrusinis tortas Holigans be cukraus, gliuteno ir sirupų

Kaina: 74€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo raw citrusinis žaliavalgiškas tortas, be gliuteno, be pridėtinio cukraus


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Apelsinai, eko anakardžiai, aukščiausios kokybės datulės, eko saulėgrąžų sėklos, eko kokosų aliejus, žaliosios citrinos, eko kokosų drožlės, lietuviški džiovinti obuoliai, citrinos, bananai, mėtos, ciberžolė


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Kvapnusis Holigans citrusų pasaulis – tai charizmatškasis laimas, žavingoji citrina ir svajingasis apelsinas. Jie bičiuliaujasi su šiltais džiovintų obuolių akcentais ir vilnija apjungiančiomis švelnaus kokoso bangelėmis. Be jokio cukraus, miltų ar pieno. Tik su sauja datulių, eko anakardžiais ir citrusiniu aromatu.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes