Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus griliažinis VEGAN tortas Holigans

Pasirinkite variantą:
Kaina: 79€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE

Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo griliažinis tortas, vegan

Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!

Sudėtis: Eko rudasis cukranendrių cukrus, kokosų grietinėlė, ekologiškas augalinis sviestas, saldintas kokosų kondensuotas pienas, eko sojų gėrimas, spelta miltai, ekologiški migdolų riešutai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, kepimo milteliai, eko kerobas (saldžiavaisis pupmedis), valgomoji soda

Svoris: 1 kg / 1.5 kg / 2 kg,  Galiojimo laikas: 7 dienos

Tortų tortas – pobūvio karalius. Skirtingų spalvų spelta miltų biskvitai, sviestinis kremas, eko migdolų griliažas…  Skanu, labai labai skanu.

Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes