Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus karamėlinis riešutinis tortas Holigans be gliuteno

Kaina: 70€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo karamelinis riešutinis tortas, be gliuteno


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Karamelė, natūralus sviestas, eklogiški žaliųjų grikių miltai, ekologiškas pienas, ekologiški lazdynų riešutai, ekologiški graikiniai riešutai, citrinos, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, ekologiškas klevų sirupas, ekologiškas kerobas, miežių, cikorijų kava ir kava be kofeino, naminė aviečių uogienė, kepimo milteliai, prieskoniai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 10 dienos


Karamelė yra saldžiausias ir geriausias būdas tapt geresniu nei buvome vakar. Karamelė puikiai dera su namine aviečių uogiene, puriais spelta miltų biskvitais, eko graikiniais ir lazdynų riešutais.


Saldu, trašku ir kvapnu – ko dar tortui reikia.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes