Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - La mûre au café VEGAN be gliuteno

Kaina: 59€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas gervuogė kavoje - La mûre au café vegan, be gliuteno


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Kokosų grietinėlė, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, ekologiškas sojų gėrimas, ekologiški lazdynų riešutai, ekologiškas kokosų aliejus, ekologiški avinžirnių miltai, ekologiški rudųjų ryžių miltai, maseca kukurūzų miltai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, citrinos, kava be kofeino, ekologiškas kerobas, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai, skysta cikorija


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos


„La mûre au café” - išvertus iš prancūzų kalbos - gervuogė kavoje - šį tortą pamilsti nuo pirmos gervuogės, elegantiškai panirusios į purų aromatingą kavos - kokosų grietinėlės kremą, nuo pirmojo eko lazdynų riešutų griliažo trupinio, nuo pirmutėlio kąsnio minkštučio begliutenio biskvito, kuris, kaip ir visa kita šiame užmanyme, dvelkia įstabiosios kavos be kofeino aromatu.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes