Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Laimė be gliuteno

Kaina: 71€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Laimė be gliuteno


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Natūrali grietinėlė, baltasis belgiškas šokoladas, cukinija, ekologiški rudųjų ryžių miltai, minkštas sūris, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, ekologiškas pienas, natūralus sviestas, avietės, ekologiški tapijokos miltai, citrina, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 6 dienos


Laimė yra geriausias sprendimas, pasirinkimas ir netikėtas siurprizas! Laimė yra sluoksnis po sluoksnio ragauti daug baltojo belgiško šokolado, eko rudųjų ryžių miltų biskvitus ir labai pikantišką imbiero citrinų pertepimą.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes