Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Medutis su morkomis VEGAN be gliuteno ir cukraus

Kaina: 67€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE

Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Medutis vegan, be gliuteno, be pridėtinio cukraus

Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!

Sudėtis: Kokosų grietinėlė, kokosų jogurtas, ekologiškos morkos, apelsinai, ekologiškas agavų sirupas, ekologiški grikių miltai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, citrinos, ekologiški graikiniai riešutai, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai, prieskoniai (cinamonas, imbieras)

Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos

Jame purūs morkų biskvitai, praturtinti traškiais graikiniais riešutais ir kvapniais prieskoniais, persismelkę ramiu švelnutėliu kremu su naminiu apelsinų sirupu. Ar gali kas būt geriau prie puodelio garuojančios arbatos?

Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes