Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Meilė be gliuteno

Kaina: 86€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Meilė be gliuteno


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Natūrali grietinėlė, avietės, migdolų miltai, belgiškas ruby šokoladas, švieži granatai, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, ekologiškas pienas, pistacijos, ekologiški tapijokos miltai, natūralus sviestas, švieži špinatai, citrinos, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai, gysločių sėklų luobelės, vyno akmuo, rožių žiedlapiai


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Meilė - ypatingas, negirdėtas skonis, kurį jungia pistacijų ir migdolų miltų biskvitai, granatų ir aviečių pertepimas bei paslaptingojo belgiškojo ruby šokalado bei rožių žiedlapių draugystė.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes