Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Napoleonas VEGAN

Kaina: 71€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Napoleonas su spanguolėmis, vegan


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Spelta miltai, ekologiškas augalinis sviestas, ekologiškas sojų gėrimas, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, spanguolės, kepimo milteliai, druska


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 10 dienų


Holigans Smaližainės konditerės kuria savo istoriją su karališku, Liudviko XIV laikus receptą menančiu tortu. Trapūs, naminiai spelta miltų tūkstančio sluoksnių biskvitai, saldaus skonio kreminiai pertepimai ir pikantškas kvapniųjų spanguolių naminės uogienės siurprizas.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes