Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Raw Mėlynius be gliuteno ir cukraus

Pasirinkite variantą:
Kaina: 68€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Raw Mėlynius žaliavalgiškas, be gliuteno, be pridėtinio cukraus


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Eko anakardžiai, eko mėlynės, šilauogės, eko kokosų drožlės, eko kokosų aliejus, eko migdolų riešutai, eko agavos sirupas, aukščiausios kokybės datulės, citrinos, eko cinamonas, druska, tonka pupelės


Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Solidi gamtos konditerijos klasika ir turtai - dangiškieji kokosai ir migdolai, sultingosios datulės, skalsusis anakardžių kremas, lašelis agavos sirupo - nes viskas turi būt tikra, harmoninga, įdomu, šiuo atveju - jokių biskvitų, cukraus, pieno, geriau rieškučios šilauogių, mėlynių ar bet kurių kitų jūsų mėgiamų uogų..


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes