Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Tiramisu su obuoliais VEGAN

Pasirinkite variantą:
Kaina: 58€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Klasikinis Tiramisu su karamelizuotais obuoliais - vegan


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Kokosų grietinėlė, lietuviškos avietės arba obuoliai, eko rudasis cukranendrių cukrus, augalinė maskarponė, lietuviški spelta miltai, eko sojų gėrimas, augalinis sviestas, citrinos, cikorija, kepimo milteliai, eko cinamonas, vanilė, kava be kofeino


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos / be pridėtinio cukraus 4 dienos


Šis tortas – unikalus Holigans kūrinys, nepralenkiamo šviežumo, kokybės ir natūralumo sintezė. Pagamintas, naudojant lietuviškus pieno produktus, iš naminio spelta miltų biskvito, karamelizuotų obuolių ar naminės aviečių uogienės, su maskarpone iš romantiškosios Italijos, paskanintas kava be kofeino.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes