Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - UOGIS su avietemis ir silauogemis

Pasirinkite variantą:
Kaina: 65€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE

Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Uogis vegan, be gliuteno 

Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!

Sudėtis: Kokosų grietinėlė, ekologiškas agavų sirupas, ekologiški avižiniai miltai, ekologiškas sojų gėrimas, avietės, šilauogės/mėlynės, citrinos, ekologiškas kokosų aliejus, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, ekologiškos kokosų drožlės, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai, liofilizuotų uogų milteliai, druska

Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos 

Lengvutis ir traškus begliutenis eko avižų miltų biskvitas su lioflizuotomis, tikromis, kokoso kremo pievoje besiganančiomis uogomis. Šis tortas yra vasaros saulėtekio spalvos, vaikų mylimiausias – rožinis ir gaivus.

Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes