Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus tortas Holigans - Vestuvinis VEGAN

Kaina: 59€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Vestuvinis VEGAN 


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: kokosų grietinėlė, karamelizuoti bananai, ekologiškas agavų sirupas, karamelizuotos kriaušės, ekologiški spelta miltai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, ekologiškas klevų sirupas, ekologiškas kokosų cukrus, šviežiai spaustos citrinų sultys, kepimo milteliai


Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos 


Sukurtas pagal individualų užsakymą vienoms laimingoms vestuvėms. Ir iki šiol visi, kurie jo paragauja, jaučiasi pagaut amžinos šventės nuotaikos – su polėkiu, lengvumu, paslaptimi. Ypatingas jis dar ir tuo, jog sudėtyje nėra gliuteno. Skonių dermę kuria karamelizuotų bananų, vanilinių obuoliukų ir grietinėlės draugystė.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes