Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus VEGAN tortas Holigans - NENDRĖ kapučino ir aviečių tortas

Pasirinkite variantą:
Kaina: 60€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas NENDRĖ kapučino ir aviečių tortas, veganiškas dietinis


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: avietės, kokosų gėrimas, ekologiškas eritritolis, ekologiški begliuteniai avižiniai dribsniai, sumažinto riebumo kokosų pienas, belgiškas becukris šokoladas, ekologiški kokosų pieno milteliai, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, kava be kofeino, cikorija, ekologiški begliuteniai kepimo milteliai, gysločių sėklų luobelės, vanilė


Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos


Nenuodėmingai gardus Kapučino sveikuoliškas tortas su avietėmis – klasikinis skonių derinys čia suskamba naujai!
Liekninantis, nes juk jei valgysi tokį, nebevalgysi nuodėmingo  Lengvas begliutenis biskvitas, minkštas ir purus kremas,  kvapnus ir gaivus įdaras – viskas saldinta 0 kalorijų turinčiu saldikliu iš gamtos!


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes