Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus VEGAN tortas Holigans - TINGIUKAS klasikinis

Kaina: 54€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE

Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas TINGIUKAS klasikinis, veganiškas

Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!

Sudėtis: ekologiški spelta miltai, ekologiškas rudasis cukranendrių cukrus, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, kepimo milteliai, ekologiškas augalinis sviestas, naminis sutirštintas kokosų pienas, ekologiškas kerobas, citrinos, apelsinai

Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 10 dienų

Tingiukas yra paprastas ir širdingas. Beveik tokios pat smėlinės spalvos ir tokio paties purumo biskvitas mažomis smiltelėmis pro pirštus subyra į tirštą augalinio lydyto sviesto, kokosų kondensuoto pieno ir šelmiško šokoladinio kerobo jūrą.

Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes