Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gimtadienio sveikinimai draugams

1. Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu!
2. Tikrus draugus nelengva surasti, todėl aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pažįstu Tave! Linkiu įsimintinos šventės, nes Tu tokios nusipelnei!
3. Mūsų draugystė kaip auksas, kuris niekad nerūdija. Branginu ją. Su gimtadieniu, miela drauge!
4. Tu esi priežastis man šypsotis ir džiaugtis, Tu pati nuostabiausia dovana man. Su gimtadieniu Tave!
5. Gyvenimo kelionėje lai džiaugsmo padvigubėja, sėkmės patrigubėja, liūdesio sumažėja perpus, o nesėkmės išnyksta. Laimingo gimtadienio!
6. Draugas – tai žmogus, kuris pripildo gyvenimą grožio ir šviesos, laimės ir džiaugsmo. Ačiū, kad toks esi, mielas drauge. Su gimimo diena!
7. Lai mūsų draugystė tęsiasi amžinai! Lai išsipildo Tavo norai. Su gimimo diena.
8. Ne visi turi laimę surasti supratingą, patikimą, rūpestingą ir mylintį draugą. Toks esi Tu. Jaučiuosi dėl to be galo laimingas. Linkiu nuostabaus gimtadienio ir puikios dienos.
9. Galbūt kažkam žodis DRAUGAS tėra raidžių seka, bet man tai mano stiprybės, mano laimės, mano džiaugsmo šaltinis. Ačiū, kad esi mano DRAUGAS. Su gimtadieniu.
10. Lai Tavo gimimo diena ir visos ateinančios dienos būna apgaubtos laimės, pripildytos juoko, nušviestos džiaugsmo, palaimintos meile, apdovanotos linksmumu. Su gimtadieniu.
11. Sunku surasti tikrą, ypatingą draugą. Aš tokį radau. Ačiū, kad esi. Su gimtadieniu Tave!
12. Tikra draugystė išsaugoma giliai širdyje, kur išlieka amžinai. Branginu mūsų draugystę ir siunčiu nuoširdžiausius gimtadienio sveikinimus!
13. Tu esi nuostabus draugas! Mane apima džiugesys vien Tave prisiminus, o ypač tokia šaunia proga kaip Tavo gimtadienis! Mėgaukis šia diena, mano nuoširdžiausi linkėjimai jau skrenda pas Tave!
Kodėl mes