Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gimtadienio sveikinimai mamai

1. Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu!
2. Brangioji mamyte, visada atrasiu taką į Tavo saugomus namus. Ir jubiliejų daug dar bus. Bet šiandien pirmą tostą keliam už tuos septyniasdešimt metų ir už viltis gyventi taip, kaip Tu.
3. Šie žodžiai, mano mama, Tau brangioji. Aš juos skiriu šiandieną vien tik Tau! Ir iš visos širdies už meilę dėkoju – šią dieną, skirtą vien tik Tau!
4. Ačiū Tau už meilę, už naktis bemieges, už švelnumą rankų, šilumą širdies. Visada Tu būsi kaip gražiausias žiedas – gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.
5. Mamyte, mama, mama! Šaukiuos Tave balsu! Tai Tu, mamyte mano, geriausia iš visų! Su gimtadieniu, brangioji mama.
6. Mama, gražiausia mano gyvenimo gėle, tu apgaubi mane džiaugsmu ir meile – ačiū tau, mano mama miela! Su gimtadieniu – Tave!
7. Motinėle, esi mums brangiausia – vien tik Tau puokštė rožių didžiausia.
8. Be Tavęs nebūčiau gimęs, jei ne tu, nebūt manęs. Vien dėl to esu dėkingas, Tau, Mamyte, iš širdies. Būk laiminga, mano mama, miela!
9. Šią džiugią dieną pas Tave skubu, turiu pintinę žodžių – ilgesio ir meilės. Man niekas kitas šiandien nesvarbu, kaip tik pasveikinti Tave su gimtadieniu!
10. Miela mūsų mama, esi tarsi saulė, Tavo veidas šviečia lyg ryto rasa. Esi pati geriausia visame pasaulyje, nes tokia šioj žemėj tiktai Tu viena. Myliu, mama, Tave!

Sveikinimo idėjos mamai (gėlės, dovanos)

Kodėl mes