Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gimtadienio sveikinimai tėčiui

1. Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu!
2. Tėti brangiausias, dėkoju aš Tau, kad auklėjai, mylėjai, padėjai daugkart. Linkiu tau sveikatos, idėjų ir laimės, kad niekas netemdytų tau gyvenimo saulės.
3. Su gimtadieniu, Tėveli! Linkiu tau ilgų ir laimingų metų, energijos ir optimistinių minčių. Tegul tavo širdį aplanko atliktų darbų džiugesys, o idėjos pildosi. Daug laimės ir tvirtos sveikatos Tau!
4. Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, lai tvirtas žingsnis nesustoja. Darbščios rankos gėrį sėja – gyvenimas tik įpusėjo!
5. Tėveli, linkiu visada išlikti tvirta ir stipria mūsų šeimos atrama. Būk laimingas ir sveikas! Sveikinu su Tėvo diena ir linkiu sėkmės, stiprybės bei sveikatos. Labai myliu Tave ir didžiuojuosi, kad turiu tokį nuostabų tėtį!
6. Sveikinu, tėveli, su gimimo diena ir linkiu sėkmės, stiprybės bei sveikatos. Labai myliu tave ir didžiuojuosi, kad turiu tokį nuostabų tėtį!
7. Tėveli, noriu, kad žinotum, jog esu labai laiminga būdama tavo dukra. Linkiu, kad tavo svajonės pildytųsi, džiaugsmingos akimirkos lydėtų kiekvieną tavo žingsnį, o sveikata niekada nekeltų rūpesčių. Niekada nepamiršk, koks brangus man esi!
8. Ačiū, tėveli, kad visada esi šalia, kad tavimi galima pasitikėti, sulaukti paguodos ir palaikymo. Myliu Tave!!!
9. Tėve, tėtuk, tėveli, tegul tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras. Tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su gimimo diena.
10. Tėti mano tėtį, Tave aš taip myliu. Tau noriu įteikti daug gražių gėlių!
11. Myliu Tave tėveli. Džiaugiuosi, kad Tave turiu.Su gimtadieniu!!!

Sveikinimo idėjos tėčiui, vyrui (gėlės, dovanos)

Fiesta - Gimtadienio sveikinimai tėčiui
kaina nuo:42€

Kodėl mes