Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Informacija: 9:00 - 21:00
+370 60 651 652

Jubiliejiniai sveikinimai

1. Lai Tavo gyvenimą puošia Skaidri ir linksmiausia daina, Nuoširdžiausią linkėjimų puokštę Siunčiame Tau 30-ojo gimtadienio proga.
2. Tegul auksinio jubiliejaus rytą Lyg saulė naujos viltys sužydės, O mūsų žodžiai dar neišsakyti Lai Tavo sielą šiluma užlies!
3. Sveika sulaukus jubiliejaus, kurio taip laukėme visi, Tegul tai bus didžiausia šventė tiems, kuriems esi brangi. Ta proga norim palinkėti tau laimės, džiaugsmo ir sėkmės, Kad širdyje jauna išliktum ir ateitis būtų šviesi.
4. Ne skaičiai nulemia metus, o mūs darbai ir mintys. Tai, kuo pradžiuginam kitus, mokėdami dalintis. Tad linkim, kad nuo veido niekad nepranyktų šypsena, O siela visada jaunystės liktų kupina!
5. Ir saulė matė, ir mėnulis pamatis, Koks jubiliejus, tokia garbinga sukaktis! O metai juk tavęs visai nenugalėjo, Tik išminties ir meilės į širdį dar pridėjo!
6. Nors metai ir nusinešė daug džiaugsmo ir svajų, Nors smilkiniuos pražydo sruoguos sidabru, Laimingi būkite sulaukę šios garbingos sukakties, O akys ir toliau gyvenimo ugnim spindės!
7. Juk niekad neapleis viltis sparnuota, O akys vis jaunatviškai spindės. Meilės žiedais širdis apvainikuota, Niekad gyvenime nuilsti Jums neleis. Tad linkim Jums ir laimės, ir sveikatos, Ir šypsenos tokios tyros, plačios. Tegul Jums skiriamą Ilgiausių metų Dar šimtą kartų aidas atkartos!
8. Pamiršk sunkias dienas, Vien džiaugsmą prisimink, Šį gražų jubiliejų Svajonėm apipink. Pažvelk, kaip šalčio gruodą Įveiks pavasario šviesa, Naujus dar skrydžius Tau patirti duota, Pasitiki juos su kiekviena aušra!
9. Ilgiausių metų palinkėsim, Tegul nebus juose rudens, Takai pavasario gėlėm nusėti, Ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, Daug sukakčių dar tau atšvęst, Dainuot širdyj gyvenimą kas dieną Ir laimėj bei džiaugsme gyvent!
10. Keliasdešimt medžių – tai tik miško pradžia, Lašų keliasdešimt – pirmoji jūros banga, Keliasdešimt metų – pati gyvenimo gaiva! Tad su šiuo gražiu jubiliejum Džiaugsmingai sveikinam Tave!
11. Giedrų dienų Tau palinkėsim, Daug sukakčių kartu atšvęst, Ilgiausių metų dar pridėsim, Ir laimėj bei džiaugsme gyvent!
12. Gyvenkite dar daugel metų, Tebus gyvenimas šviesus, Tegul šiauriniai šalčio vėjai Lange ugnelės neužpūs. Teauga jaunos atžalėlės Senelių meilės šviesoje, Už tokį gražų jubiliejų Pakelkime aukštyn taures!
13. Juk ketvirtis nuo šimto Kelionės tik pradžia, Tad proga jubiliejaus 25-to, Mes sveikinam karštai tave!
14. Kasmet po išminties kruopelę, Po laimės tyrą lašą, Po džiaugsmo ir tiesos dalelę Tau metai kantriai neša. Šią dieną pamatyt gali, Kiek turto jie sukrovė, Nes jubiliejų tu šventi Puikioj šeimos šventovėj!
15. Tau gėlės šiandien nuostabiausios Ir mūsų šypsenos plačiausios. Būk visad sveikas ir laimingas, Nes esi labai mums reikalingas! Su gražiu 50 -uoju jubiliejumi!
Kodėl mes
Gėlių fėja - gėlių pristatymas Galimi apmokėjimo būdai:
Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja
UAB "Informacijos luitai" Švitrigailos g. 8/14 LT-03223, Vilnius Lietuva. Įmonės kodas: 126344988
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas