Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Jubiliejiniai sveikinimai

1. Sveika sulaukus jubiliejaus, tegul tai bus didžiausia šventė tiems, kuriems esi brangi. Ta proga norim palinkėti tau laimės, džiaugsmo ir sėkmės, kad širdyje jauna išliktum ir ateitis būtų šviesi.
2. Tegul auksinio jubiliejaus rytą lyg saulė naujos viltys sužydės. O mūsų žodžiai dar neišsakyti lai Tavo sielą šiluma užlies!
3. Lai Tavo gyvenimą puošia skaidri ir linksmiausia daina. Siunčiame Tau 30-ojo gimtadienio proga – nuoširdžiausią linkėjimų puokštę.
4. Ne skaičiai nulemia metus, o mūsų darbai ir mintys. Tai, kuo pradžiuginam kitus, mokėdami dalintis. Tad linkim, kad nuo veido niekad nepranyktų šypsena, o siela visada jaunystės liktų kupina!
5. Ir saulė matė, ir mėnulis pamatys, koks jubiliejus, tokia garbinga sukaktis! O metai juk Tavęs visai nenugalėjo, tik išminties ir meilės į širdį dar pridėjo!
6. Nors metai ir nusinešė daug džiaugsmo ir svajų, nors smilkiniuose pražydo sruoguos sidabru. Laimingi būkite sulaukę šios garbingos sukakties, o akys ir toliau tegul gyvenimo ugnim spindės!
7. Juk niekada neapleis viltis sparnuota, o akys vis jaunatviškai spindės. Meilės žiedais širdis apvainikuota, niekad gyvenime nuilsti Jums neleis. Tad linkim Jums ir laimės, ir sveikatos, ir šypsenos tokios tyros, plačios. Tegul Jums skiriamą Ilgiausių metų, dar šimtą kartų aidas atkartos!
8. Pamiršk sunkias dienas, vien džiaugsmą prisimink. Šį gražų jubiliejų svajonėm apipink. Pažvelk, kaip šalčio gruodą Įveiks pavasario šviesa, Naujus dar skrydžius Tau patirti duota, Pasitiki juos su kiekviena aušra!
9. Ilgiausių metų palinkėsim, tegul nebus juose rudens. Takai pavasario gėlėm nusėti ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, daug sukakčių dar Tau atšvęst, Dainuoti širdyje gyvenimą kas dieną ir laimėje bei džiaugsme gyvent!
10. Keliasdešimt medžių – tai tik miško pradžia. Lašų keliasdešimt – pirmoji jūros banga. Keliasdešimt metų – pati gyvenimo gaiva! Tad su šiuo gražiu jubiliejum džiaugsmingai sveikinam Tave!
11. Giedrų dienų Tau palinkėsim, daug sukakčių kartu atšvęst. Ilgiausių metų dar pridėsim ir laimėje bei džiaugsme gyvent!
12. Gyvenkite dar daugelį metų, tebus gyvenimas šviesus. Tegul šiauriniai šalčio vėjai lange ugnelės neužpūs. Teauga jaunos atžalėlės senelių meilės šviesoje. Už tokį gražų jubiliejų pakelkime aukštyn taures!
13. Juk ketvirtis nuo šimto – kelionės tik pradžia. Tad proga jubiliejaus 25-to, mes sveikinam karštai Tave!
14. Kasmet po išminties kruopelę, po laimės tyrą lašą. Po džiaugsmo ir tiesos dalelę Tau metai kantriai neša. Šią dieną pamatyt gali, kiek turto jie sukrovė. Nes jubiliejų Tu šventi – puikioj šeimos šventovėj!
15. Tau gėlės šiandien nuostabiausios ir mūsų šypsenos plačiausios. Būk visad sveikas ir laimingas, nes esi labai mums reikalingas! Su gražiu 50-uoju jubiliejumi!
Kodėl mes