Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Prasmingi gimtadienio sveikinimai

1. Gyvenimas – daina, poezija ir proza... Ir nei pakeist, nei numatyt gali. Priimki viską, ką nūnai jis duoda ir būk laimingas, kiek tiktai gali!
2. Jeigu Žemėje yra laimė, tegul ji žingsniuoja šalia. Jeigu yra sėkmė, tegul ji lydi tave. Jeigu yra džiaugsmas, tegul jis išsiskleidžia šypsena plačia. Su gimimo diena!
3. Gyvenimas – kaip šokoladinių saldainių asorti dėžutė – niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį išsitrauksi. Linkiu išsitraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Su gimtadieniu!
4. Gimtadienis – pati gražiausia šventė. Miela, nuostabi diena. Gražiausi metai dar nepragyventi. Gražiausi metai tie, kurie dar bus! Nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienio proga!
5. Ne taip svarbu, ką gauni, kai pasieki savo tikslus. Daug svarbiau, kuo tampi, siekdamas tikslų. Linkiu išlikti ir tapti dar nuostabesniu žmogumi, siekiant savo gyvenimo tikslų. Su gimimo diena.
6. Kuo daugiau šventi ir myli savo gyvenimą, tuo daugiau jame yra ką švęsti ir ką mylėti (Opra Vinfrei). Linkiu švęsti ir mylėti savo gyvenimą. Su gimtadieniu.
Kodėl mes