Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Pristatymo sąlygos

PRISTATYMO DATA IR LAIKAS

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos. (Gali būti išimčių) 

Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. 

Kitu atveju prieš užsakydami gėles skambinkite:  +370 60 651 652

Gėles pristatysime po 3-4 valandų nuo užsakymo apmokėjimo. 

Gėles ir dovanas geriau užsakyti iš anksto (prieš 2-3 dienas). Egzotines ir nesezonines gėles siūlome užsisakyti ne vėliau kaip prieš savaitę.

Valgomas / nevalgomas puokštes siulome užsisakyti prieš 2-3 dienas. (Kitu atveju - skambinkite prie darydami užsakymą)

Datą ir laiką renkasi klientas, pildydamas užsakymą galėsite pasirinti iš 3 variantu: 10:00-14:00, 14:00-17:00, 17:00-21:00.

Pristatymo laiko negalime garantuoti Šv.Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

Pristatymo kaina į rajonus nurodyta nuo 10 iki 20km aplink miestą - 16EUR. Daugiau >20km - 0,8 ct / km

PRISTATYMO VIETOS IR KAINOS


* Pristatymo kaina į rajonus nurodyta iki 20km aplink miestą. Daugiau >20km - 0,8 ct / km

GĖLIŲ PRISTATYMAS TIKSLIU LAIKU

Laikas skaičiuojamas 1 valandos tikslumu (8:00-9:00 , 10:00-11:00 ir t.t). 6 € (papildomas mokestis).

Tikslaus laiko negalime garantuoti Šv.Kalėdų, Kūčių, Naujųjų metų, Šv. Valentino, Kovo 8, Mamos ir Tėvo dienomis.

GĖLIŲ PRISTATYMAS BE GAVĖJO ADRESO – TAI ĮMANOMA !!!

Jūs nežinote gavėjo adreso? Nesijaudinkite! Praneškite mums Jo telefono numerį, vardą ir mes asmeniškai susitarsime dėl laiko ir vietos. Visa tai galite padaryti pildant užsakymą ir įrašant gavėjo telefono numerį skiltyje „Gavėjo duomenys „.

ANONIMINIS GĖLIŲ PRISTATYMAS

Anoniminis gėlių pristatymas nemokamai – paslauga tikrų siurprizų mėgėjams. Internetu užsakę šią paslaugą, galite būti ramūs – neišduosime ką pristatysime ir nuo ko, jeigu tik patys nenorėsite pasirašyti atvirutėje. Šią paslaugą galite užsisakyti pažymėję varnelę užsakymo formos pildymo metu
Paslauga nemokama.

GĖLĖS Į NAMUS, DARBĄ, LIGONINĘ AR VIEŠBUTĮ….

Mes pristatome gėlės ne tik namų, bet taip pat ir darbo adresu. Viešbutyje (ligoninėje) gėles pristatome į kambario (palatos) numerį, kurį nurodė klientas. Jei jūs užmiršote kambario (palatos) numerį, bet žinote įstaigos pavadinimą, to visiškai pakanka, kad įteiktume gėles tiesiai gavėjui į rankas.

NUOTRAUKA ĮTEIKIMO METU

Gėlių fėja komanda, nufotografuos įteikimo momentą. Tai mūsų dovana Jums, nes leidžiate mums dovanoti šypsenas, kuriomis norime dalintis. Paslauga gali būti neįmanoma tik tuo atveju, jei pats gavėjas nesutiks fotografuotis. Nuotrauką persiųsime į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.
Paslauga nemokama.

ATASKAITA APIE UŽSAKYMĄ

Patvirtinimas apie įvykdytą užsakymą bus išsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą.
Paslauga nemokama
.

DOVANOS (žaislai, rankšluoščiai)

Dovanas visoje Lietuvoje ne visada galime pristatyti tą pačią dieną, (prieš užsakydami - susisiekite su mumis). Jei neturėsime užsakytos prekės, susisieksime su jumis (darbo valandomis 9:00-21:00). Dovanas siūlome užsisakyti iš anksto - prieš 2-3 dienas. Jei jums nesvarbus pristatymo laikas bei įteikimas su gėlėmis, dovanas galime išsiųsti per kurjerį, autobusu arba paštomatu. 

DĖMESIO!

Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į biurą. Nepavykus pristatyti užsakymo, gėles  pristatysime kitu kliento nurodytu adresu arba laiku (už papildomą 12 € mokestį). Jei tai nebus įmanoma, pinigai už prekes ir paslaugas grąžinami nebus.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris ar pateiktas adresas buvo nepilnas, ir neturėjome galimybės susisiekti su užsakovu. Nusiskundimai dėl kokybės iš gavėjo priimami tik prekės įteikimo metu. Jei gavėjas nenori priimti gėlių, pinigai užsakovui negražinami, bet dar tą pačią dieną už papildomą mokestį Vilniuje ir jo rajone mes Jas pristatysime ten kur Jums patogu. Jei klientas atsisako suteikti naujos informacijos apie tai kur pristatyti prekes, mes pasiliekame teisę spręsti ką su jomis daryti toliau, pinigai už paslaugas ir prekes negrąžinami.

Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū.

KEITIMAS

Kartais mums tenka daryti gėlių sukeitimą, išsaugant puokštės išvaizdą ir kainą. Ne visos gėlės yra prieinamos šiuo momentu. Vyrauja sezoninės gėlės.

Visi gėlių keitimai puokštėse daromi suderinus su klientu. Jei gėlių keitimo metu mums nepavyktų susisiekti su užsakovu, tam kad įvykdyti užsakymą laiku, pasiliekame teisę, padaryti keitimą savo nuožiūra, gali būti nesezoninės gėlės keičiamos sezoninėmis bei skirtis gėlių atspalviai nuo matytų nuotraukoje. Nei kaina nei puokštės dydis nuo to nesikeis.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@geliufeja.lt

Kodėl mes