Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Sveikinimai gimtadienio proga

1. Tegul dovanotų gėlių aromatas ir mylinčių žmonių dėmesys suteikia malonių gimtadienio akimirkų ir daug džiaugsmo! Su gimtadieniu!
2. Brangi sesute, sveikinu su gimimo diena. Myliu ir bučiuoju. Lai kiekviena diena apgaubia laime!
3. Su gimimo diena!!! Tegul pildosi slapčiausios svajonės! Visada esi mūsų širdyse, mylime Tave.
4. Būk laiminga, mano brangiausia. Myliu Tave...
5. Pagauk ir sulaikyk kiekvieną dieną, suteik joms vertės! Būk laiminga, mano mylima sesut.
6. Sesute, su gimimo diena – myliu, branginu!!! Širdyje visada esi šalia!
7. Gyvenimas – daina, poezija ir proza... Ir nei pakeist, nei numatyt gali. Priimki viską, ką nūnai jis duoda ir būk laimingas, kiek tiktai gali!
8. Jeigu Žemėje yra laimė, tegul ji žingsniuoja šalia. Jeigu yra sėkmė, tegul ji lydi tave. Jeigu yra džiaugsmas, tegul jis išsiskleidžia šypsena plačia. Su gimimo diena!
9. Šiltų ir saulėtų dienų. Gyvų, gražių ir nuostabių minčių. Gerų ir amžinų draugų, ir viso to, gimimo dienos proga Tau linkiu!
10. Linkiu Tau svaiginančio ir įsimintino gyvenimo skrydžio. Tavo namams – laimės bei supratimo. Būk apsupta ištikimų, patikimų ir nuoširdžių žmonių. Su gimtadieniu!
11. Linkiu, kad gyvenime pasitiktum aibę džiaugsmingų akimirkų. Lai Tave lydi sėkmė bei laimė, juk nusipelnei! Su gimtadieniu!
12. Gimtadienio proga linkiu, kad išsipildytų Tavo drąsiausios ir slapčiausios svajonės.
13. Linkiu daug šypsenų, pavirstančių į juoką, sveikatos, laimės bei šviesos! Su gimtadieniu!
14. Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu atrasti tai, kas kiekvieną dieną skatintų stiebtis, kilti aukštyn ir sėkmingai pasiekti savo tikslus.
15. Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu, kad iš tavo akių riedėtų tik džiaugsmo ašaros, širdies niekada neužgautų melas ir išdavystė, visada būtų, kuo didžiuotis, ką mylėti, kuo pasitikėti ir į ką atsiremti.
16. Gimtadienio proga iš visos širdies linkiu stiprios sveikatos, besipildančių planų, ranka pasiekiamos sėkmės, energijos, jėgų ir laimės!
17. Gražaus it pražydusi gėlė gyvenimo ir ryškių laimės spindulių, nuoširdžiai linkiu Tau – gimtadienio proga.
18. Lai gyvenimas išpildys visus tavo norus ir viskas tau seksis gerai. Kad viskas pavyktų ir būtų tik taip, kaip tu nori labai!
19. Sveikinimai su gimimo diena!
20. Gimtadienio proga linkiu tvirtos sveikatos, ilgų metų, kantrybės, meilės, vilties, tikėjimo ateitimi ir daug pergalių. Su gimtadieniu!
21. Linkiu gyvenimo, kuriuo galėtum nuolat mėgautis, svajonių išsipildymo ir įspūdžių ryškių! Sėkmės, kad nuolat sektųsi. Ir visko, ko tik nori tu. Su gimtadieniu!
22. Visada būk ryški ir žavi, su atvira meilei širdimi. Gimtadienio proga linkiu būti laiminga, turtinga, sėkminga, nes gyvenime dažnai būtent to – taip stinga...
23. Sveikinu Tave su gimimo diena ir siunčiu milijoną oro bučinukų. Būk laiminga, madinga, stilinga, o kartais (kai gyvenimas privers) įžūli ir atkakli, nes geroms mergaitėms dangus, o blogoms – viskas!
24. Gyvenimu mėgaukis kasdien, o Tavo jaunystė ir grožis lai lydi kelyje visąlaik! Su gimtadieniu!
25. Tėti brangiausias, dėkoju aš Tau, kad auklėjai, mylėjai, padėjai daugkart. Linkiu tau sveikatos, idėjų ir laimės, kad niekas netemdytų tau gyvenimo saulės.
26. Su gimtadieniu, Tėveli! Linkiu tau ilgų ir laimingų metų, energijos ir optimistinių minčių. Tegul tavo širdį aplanko atliktų darbų džiugesys, o idėjos pildosi. Daug laimės ir tvirtos sveikatos Tau!
27. Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, lai tvirtas žingsnis nesustoja. Darbščios rankos gėrį sėja – gyvenimas tik įpusėjo!
28. Močiute, tu tikra šaunuolė. Mylim mes Tave labai. Ir toliau išlik laiminga bei jauna širdy ilgai.
29. Gražuole, sveikinu Tave su gimtadieniu. Linkiu, kad tavo gyvenimas būtų linksmas, įdomus ir sėkmingas, o visos svajonės pildytųsi.
30. Būk sveika ir aktyvi, optimistė širdyje. Ir su šypsena veide, visada linksma, sveika... Su gimtadieniu Tave!
31. Su gimtadieniu, daug laimės ir asmeninės sėkmės! Juoko, džiaugsmo ir įkvėpimo viskam, ką dar teks pradėt!
32. Sveikinu su gimtadieniu. Linkiu dažniau šypsotis, juoktis ir tiesiog mėgautis gyvenimu.
33. Brangioji mamyte, visada atrasiu taką į Tavo saugomus namus. Ir jubiliejų daug dar bus. Bet šiandien pirmą tostą keliam už tuos septyniasdešimt metų ir už viltis gyventi taip, kaip Tu.
34. Ir tegul gyvenimas nusineša metus, juk gimimo dienos tortas toks skanus! Šią dieną lai prisimins Tave bičiuliai ir draugai, gyvenki tu laimingai, linksmai, ilgai!
35. Sveika sulaukus jubiliejaus, tegul tai bus didžiausia šventė tiems, kuriems esi brangi. Ta proga norim palinkėti tau laimės, džiaugsmo ir sėkmės, kad širdyje jauna išliktum ir ateitis būtų šviesi.
36. Gyvenimas – kaip šokoladinių saldainių asorti dėžutė – niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį išsitrauksi. Linkiu išsitraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Su gimtadieniu!
37. Tegul auksinio jubiliejaus rytą lyg saulė naujos viltys sužydės. O mūsų žodžiai dar neišsakyti lai Tavo sielą šiluma užlies!
38. Mamos šypsny atgyja pasakos, lopšinės, žaislai sau juokias su tėveliu kartu. Mažuti, stiebkis, auk didutis, Tavęs daug laukia nuostabių dienų.
39. Gimtadienis – pati gražiausia šventė. Miela, nuostabi diena. Gražiausi metai dar nepragyventi. Gražiausi metai tie, kurie dar bus! Nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienio proga!
40. Žmogus juk panašus į velnią: keikiasi velniškai, myli velniškai, geria velniškai. Tad gyvenk taip, kad galėtum pasakyti – man velniškai GERA. Su gimtadieniu.
41. Lai Tavo gyvenimą puošia skaidri ir linksmiausia daina. Siunčiame Tau 30-ojo gimtadienio proga – nuoširdžiausią linkėjimų puokštę.
42. Šie žodžiai, mano mama, Tau brangioji. Aš juos skiriu šiandieną vien tik Tau! Ir iš visos širdies už meilę dėkoju – šią dieną, skirtą vien tik Tau!
43. Ačiū Tau už meilę, už naktis bemieges, už švelnumą rankų, šilumą širdies. Visada Tu būsi kaip gražiausias žiedas – gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.
44. Mamyte, mama, mama! Šaukiuos Tave balsu! Tai Tu, mamyte mano, geriausia iš visų! Su gimtadieniu, brangioji mama.
45. Mama, gražiausia mano gyvenimo gėle, tu apgaubi mane džiaugsmu ir meile – ačiū tau, mano mama miela! Su gimtadieniu – Tave!
46. Motinėle, esi mums brangiausia – vien tik Tau puokštė rožių didžiausia.
47. Be Tavęs nebūčiau gimęs, jei ne tu, nebūt manęs. Vien dėl to esu dėkingas, Tau, Mamyte, iš širdies. Būk laiminga, mano mama, miela!
48. Šią džiugią dieną pas Tave skubu, turiu pintinę žodžių – ilgesio ir meilės. Man niekas kitas šiandien nesvarbu, kaip tik pasveikinti Tave su gimtadieniu!
49. Miela mūsų mama, esi tarsi saulė, Tavo veidas šviečia lyg ryto rasa. Esi pati geriausia visame pasaulyje, nes tokia šioj žemėj tiktai Tu viena. Myliu, mama, Tave!
50. Tėveli, linkiu visada išlikti tvirta ir stipria mūsų šeimos atrama. Būk laimingas ir sveikas! Sveikinu su Tėvo diena ir linkiu sėkmės, stiprybės bei sveikatos. Labai myliu Tave ir didžiuojuosi, kad turiu tokį nuostabų tėtį!
51. Sveikinu, tėveli, su gimimo diena ir linkiu sėkmės, stiprybės bei sveikatos. Labai myliu tave ir didžiuojuosi, kad turiu tokį nuostabų tėtį!
52. Tėveli, noriu, kad žinotum, jog esu labai laiminga būdama tavo dukra. Linkiu, kad tavo svajonės pildytųsi, džiaugsmingos akimirkos lydėtų kiekvieną tavo žingsnį, o sveikata niekada nekeltų rūpesčių. Niekada nepamiršk, koks brangus man esi!
53. Ačiū, tėveli, kad visada esi šalia, kad tavimi galima pasitikėti, sulaukti paguodos ir palaikymo. Myliu Tave!!!
54. Tėve, tėtuk, tėveli, tegul tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras. Tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su gimimo diena.
55. Tėti mano tėtį, Tave aš taip myliu. Tau noriu įteikti daug gražių gėlių!
56. Myliu Tave tėveli. Džiaugiuosi, kad Tave turiu.Su gimtadieniu!!!
57. Dveji metukai – dar nedaug. Bet bus daugiau – tiktai palauk. Žengei žingsnelį – ženk ir kitą... ir žodį tark dar nesakytą. Jei žengsi, tarsi, jei palauksi – nė nepajusi, kaip užaugsi!
58. Tai smagu smagu! Bėgti pasitikti draugų! Nepavysi, jei veji, juk mergytei – jau treji!
59. Su tortuku ir žvakutėm, su degtukais ir lėkštutėm. Su gėlytėm ir žodeliais – aplankys Tave sveteliai. Kurie neš daug dovanų... tiktai Tau vienai skirtų!
60. Tavo šypsenėlė – saulės spindulėlis. Tavo pirmas žodis – saldus saldus medus. Sveikas auk, mielasis. Mūsų deimantėli. Tavo juokas šaukia laimę į namus!
61. Auk linksmutė ir laiminga. Ne gudruolė, bet protinga. Džiugink mamą, džiugink tėtį, laimė jiems Tave turėti.
62. Iš mažučio – į didutį. Iš silpnučio – į galingą. Iš gležnučio – į stipruolį. Auk, vaikeli, būk laimingas!
63. Rieda saulytė takučiu su torčiuku ant pečių, štai metukų jau ir du! Su saulyte eisi kartu, tad užpūskit žvakutes, jos išpyldys svajones...
64. Mieliausią ir gražiausią, aš sveikinu Tave! Linkiu jėgų ir įkvėpimo, daug džiaugsmo ašarų ir lydinčios sėkmės!
65. Gražuole, sveikinu Tave su gimtadieniu. Linkiu, kad gyvenimas būtų linksmas, įdomus ir sėkmingas. O svarbiausia, kad išpildytum visas savo svajones!
66. Girdi? Tai verkia jau pamirštos lėlės, vaikystė prabėgo ir negrįš... Tik pagalvok! Tau 18-lika! Metukai praverė Tau naujas duris...
67. Draugų šimtas susirinko, net kabako grindys linko. Pakalbėję, pasitarę, jie bačkutę atidarė. Pernai baliuj šiam lankiausi, nes norėjau kiek pasiausti. Biče, atšventei gerai! O ką šiemet Tu manai? Sveikinu!!!
68. Dovanoju bučinuką, tokį švelnų it kačiuką. Nors Tavęs aš nematau, siųsk ir man vieną atgal!
69. Tokia ypatinga proga – linkiu gaivių idėjų, aštrių įspūdžių, saldžių akimirkų ir riebios piniginės!
70. Myliu Tave. Ir mylėsiu visada. Tu man vienintelė, nepakartojama, gražiausia, įdomiausia, ypatingiausia ir pati geriausia... sesuo. Bučkis!
71. Brangi sesute, sveikinu su gimimo diena. Myliu ir bučiuoju. Būk laiminga!
72. Su gimimo diena, mano mylima sesute!
73. Sveikinu su gimimo diena, brangi sesute. Myliu ir bučiuoju. Būk laiminga!
74. Brangi sesute! Sveikinu su gražiu jubiliejumi! Labai labai gaila, kad negaliu būti kartu... Labai myliu ir pasiilgau...
75. Mes linkime Tau turėti tikslą ir plaukti svajonių vandenim. Žmogus kol jaunas gali viską! Tikėki tuo, gyvenk ir džiaukis visa širdimi!
76. Visų svajonių išsipildymo! Su gimimo diena, Sesute!
77. Brangi Sesute, būk laiminga ir stipri!!! Myliu ir siunčiu bučkį.
78. Brangi sesute, sveikinu su gimtadieniu! Linkiu nuolatinio žydėjimo, puikios sveikatos ir daug daug laimės!
79. Su gimtadieniu, miela sesute! Svajok, mylėk, tikėk, džiaukis. Būk jauna ir švytėk iš laimės! Myliu Tave...
80. Sesute, linkiu, kad šie metai būtų kupini gyvenimo stebuklų! Myliu, bučiuoju!
81. Brangioji sesute, tegul ši gėlių puokštė perduoda mūsų šilumą Tau. Su gimtadieniu!
82. Tegul kiekviena Tavo diena būna lyg ryto aušra, kad kaskart suprastum save, kad kaskart vis tikėtum. Kaskart vis stipriau norėtum gyventi ir mylėti!!! Milijono bučinių ir šypsenų puokštė mylimai sesutei!
83. Mieloji mano sese! Myliu Tave iki mėnulio ir atgal! Siunčiu Tau puokštę linkėdama neaprėpiamo džiaugsmo – kaip platus dangus, meilės – gilios kaip jūra ir ramios širdies – kaip žvaigždėtos nakties ant pasaulio krašto... Apkabinu. Tu pati geriausia sesutė pasaulyje...
84. Linkime svajonių išsipildymo bei meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį ir priverstų pasijusti laimingu žmogumi! Su gimtadieniu, mieloji.
85. Laimės, džiaugsmo, nepamirštamų įspūdžių, svaiginančios sėkmės, tikros meilės ir ištikimų draugų – Tau gimimo dienos proga linkiu.
86. Linkiu daug šypsenų ir juoko, sveikatos, laimės ir šviesos! Su gimtadieniu!
87. Lai negandos Tave aplenkia, o laimės akimirkų netrūksta. Išlik nuostabi ir jauna amžinai, juk esi verta tik geriausio! Su gimtadieniu, brangioji!
88. Mieliausią ir gražiausią – sveikinu šiandien, linkiu jėgų ir įkvėpimo, daug džiaugsmo ir sėkmės!
89. Būk šviesa, kurioje viskas auga. Būk daina, kurią visas pasaulis dainuoja. Būk tiesa, kuria verta tikėti. Su gimtadieniu!
90. Tu būk tokia, kokia norėtum būti. Tu būk jauna ir laimės kupina. Gyvenki taip, kad gyvenimas tavo būtų. Gražus kaip sapnas, ilgas kaip daina...
91. Linkiu, kad gimtadienis būtų saldus kaip tortas, lengvas kaip balionas, karštas kaip žvakutės ir toks tikras kaip ir tavieji draugai!
92. Smagios gimtadienio šventės nuotaikos ir laimingų metų!
93. Su gimtadieniu! Veržlumo, įžvalgumo ir džiaugsmo!
94. Ar mes turime planą? Mes visada turime planą! Todėl laikyk tvirčiau šturvalą ir skriek su vėju link naujų horizontų.
95. Linkiu gražaus ir įsimintino laiko šiandien ir visada! Tegul gyvenimas džiugina, stebina ir tenetrūksta didžiulio noro viską patirti!
96. Siunčiu virtualų bučkį ir linkiu pasisekimo visur ir visada!
97. Linkiu aš tau sparnuoto skrydžio ir mėlyno vilčių dangaus. O taip pat svajonių tokio dydžio, kiek tik telpa širdyje žmogaus!
98. Tegul Tavo gyvenime netrūksta šviesių dienų, nepamirštamų akimirkų ir amžinų draugų! Su gimtadieniu!
99. Tikrus draugus nelengva surasti, todėl aš nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pažįstu Tave! Linkiu įsimintinos šventės, nes Tu tokios nusipelnei!
100. Gimtadienio receptas specialiai Tau! 20 proc. sėkmės sumaišytos su 30 proc. laimės, apibarstytos 20 proc. džiaugsmo ir pasaldintos 30-čia proc. meilės! Linkiu, kad niekada nepritrūktum nė vienos šio recepto sudėtinės dalies!
101. Sveikinu su gimtadieniu! Būk linksmas šiandien ir visada!
102. Pagaliau gimtadienis!!! Linkiu daug netikėtų atradimų ir džiugių prisiminimų!
103. Ne skaičiai nulemia metus, o mūsų darbai ir mintys. Tai, kuo pradžiuginam kitus, mokėdami dalintis. Tad linkim, kad nuo veido niekad nepranyktų šypsena, o siela visada jaunystės liktų kupina!
104. Ir saulė matė, ir mėnulis pamatys, koks jubiliejus, tokia garbinga sukaktis! O metai juk Tavęs visai nenugalėjo, tik išminties ir meilės į širdį dar pridėjo!
105. Nors metai ir nusinešė daug džiaugsmo ir svajų, nors smilkiniuose pražydo sruoguos sidabru. Laimingi būkite sulaukę šios garbingos sukakties, o akys ir toliau tegul gyvenimo ugnim spindės!
106. Juk niekada neapleis viltis sparnuota, o akys vis jaunatviškai spindės. Meilės žiedais širdis apvainikuota, niekad gyvenime nuilsti Jums neleis. Tad linkim Jums ir laimės, ir sveikatos, ir šypsenos tokios tyros, plačios. Tegul Jums skiriamą Ilgiausių metų, dar šimtą kartų aidas atkartos!
107. Pamiršk sunkias dienas, vien džiaugsmą prisimink. Šį gražų jubiliejų svajonėm apipink. Pažvelk, kaip šalčio gruodą Įveiks pavasario šviesa, Naujus dar skrydžius Tau patirti duota, Pasitiki juos su kiekviena aušra!
108. Ilgiausių metų palinkėsim, tegul nebus juose rudens. Takai pavasario gėlėm nusėti ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, daug sukakčių dar Tau atšvęst, Dainuoti širdyje gyvenimą kas dieną ir laimėje bei džiaugsme gyvent!
109. Keliasdešimt medžių – tai tik miško pradžia. Lašų keliasdešimt – pirmoji jūros banga. Keliasdešimt metų – pati gyvenimo gaiva! Tad su šiuo gražiu jubiliejum džiaugsmingai sveikinam Tave!
110. Giedrų dienų Tau palinkėsim, daug sukakčių kartu atšvęst. Ilgiausių metų dar pridėsim ir laimėje bei džiaugsme gyvent!
111. Gyvenkite dar daugelį metų, tebus gyvenimas šviesus. Tegul šiauriniai šalčio vėjai lange ugnelės neužpūs. Teauga jaunos atžalėlės senelių meilės šviesoje. Už tokį gražų jubiliejų pakelkime aukštyn taures!
112. Juk ketvirtis nuo šimto – kelionės tik pradžia. Tad proga jubiliejaus 25-to, mes sveikinam karštai Tave!
113. Kasmet po išminties kruopelę, po laimės tyrą lašą. Po džiaugsmo ir tiesos dalelę Tau metai kantriai neša. Šią dieną pamatyt gali, kiek turto jie sukrovė. Nes jubiliejų Tu šventi – puikioj šeimos šventovėj!
114. Gimtadienis – tai gėris! Sėkmės visur ir visada!!!
115. Gero gimtadienio, gerų darbų ir geros nuotaikos!
116. Sveikinimai ir linkėjimai, kad šiandien viskas būtų gardu, dosnu ir linksma!
117. Šilto, lengvo, atpalaiduojančio ir džiugaus gimtadienio!
118. Gražios ir šventiškos gimimo dienos. Šypsokis ir viskas pavyks!
119. Gimtadienio linkėjimai! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo jausmas!
120. Linkiu, kad gražūs skaičiai ant torto negąsdintų, o būtų naujų sumanymų pradžia!
121. Spaudžiu dešinę! 3x valio gimtadienio proga!
122. Su gimimo diena! Būk stiprus, bebaimis ir laimingas!
123. Linkiu gražios gimtadienio šventės ir laimės kiekvieną gyvenimo akimirką!
124. Linkiu gražių ir nepakartojamų akimirkų Tavojo gimtadienio proga!
125. Linku Tau daug nepakartojamų dienų!
126. Tegul Tavo gimtadienio nuotaika būna lengva, o dovanos sunkios!
127. Linkiu, kad dainos skambėtų ilgai – šalin etiketą, velniop tie miegai! Juk taip smagu vėl pasiausti su draugais, taip kaip senais gerais laikais!
128. Metuose yra 364 dienos, skirtos tam, kad dovanotum gimtadienio dovanas kitiems. Bet pagaliau atėjo ta ypatinga diena, kai dovanėlių nusipelnei ir Tu! Sveikinu!
129. Būdavo tortadieniai, o dabar – šampadieniai! Ir kada spėjai taip užaugt???
130. Sveikinu apibėgus dar vieną ratuką aplink Saulę! Smagaus gimtadienio!
131. Miela Močiute! Būk laiminga, sveika ir tokia pat gera. Branginu Tavo baltąjį amžių ir sveikinu iš širdies.
132. Rankas raukšlėtas Tau palietę, pajuntam, kad esi labai jautri — čia telpa meilės rytmečiai saulėti ir vaikiški saulėlydžiai glėby. Apkabiname ir labai Tave mylime Močiute.
133. Nors metai jau nusinešė daug džiaugsmo ir svajonių. Nors smilkiniuos pražydo plaukų sruogos sidabru. Laiminga būk, sulaukus šitiek metų, kurie ne vien tik rūpesčius, bet ir laimę atnešė kartu.
134. Būk laiminga, sveika ir tokia pat gera, mylima Močiute. Branginu Tavo baltąjį amžių ir sveikinu iš širdies.
135. Nesendina Tavęs nei metai, nei darbų gausybė. Jauni akių Tavųjų žiburiai neblėsta. Mes linkime Tau metų begalybę ir šiluma gyvenimo apkrėsto.
136. Močiutė – tai pasakos ilgos, raudonos uogelės ant smilgos. Gėlyčių žiedeliai sužėlę, lėlyčių margi drabužėliai. Močiutė – mamytės mama. Močiutė – namų šiluma. Mes labai mylime Tave...
137. Patikėk, jungia mintys mūsų sielas — tos nematomos gijos lyg upė viena. Niekad, Broli, nebūsi Tu vienas — sesers meilė tyra, amžina. Su gimtadieniu Tave!!!
138. Būk laimingas, laimingas ir dar kartą laimingas – gerasis mano Broli!
139. Ne taip svarbu, ką gauni, kai pasieki savo tikslus. Daug svarbiau, kuo tampi, siekdamas tikslų. Linkiu išlikti ir tapti dar nuostabesniu žmogumi, siekiant savo gyvenimo tikslų. Su gimimo diena.
140. Kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje. Su gimtadieniu.
141. Kuo daugiau šventi ir myli savo gyvenimą, tuo daugiau jame yra ką švęsti ir ką mylėti (Opra Vinfrei). Linkiu švęsti ir mylėti savo gyvenimą. Su gimtadieniu.
142. Mūsų draugystė kaip auksas, kuris niekad nerūdija. Branginu ją. Su gimtadieniu, miela drauge!
143. Tu esi priežastis man šypsotis ir džiaugtis, Tu pati nuostabiausia dovana man. Su gimtadieniu Tave!
144. Gyvenimo kelionėje lai džiaugsmo padvigubėja, sėkmės patrigubėja, liūdesio sumažėja perpus, o nesėkmės išnyksta. Laimingo gimtadienio!
145. Draugas – tai žmogus, kuris pripildo gyvenimą grožio ir šviesos, laimės ir džiaugsmo. Ačiū, kad toks esi, mielas drauge. Su gimimo diena!
146. Lai mūsų draugystė tęsiasi amžinai! Lai išsipildo Tavo norai. Su gimimo diena.
147. Ne visi turi laimę surasti supratingą, patikimą, rūpestingą ir mylintį draugą. Toks esi Tu. Jaučiuosi dėl to be galo laimingas. Linkiu nuostabaus gimtadienio ir puikios dienos.
148. Galbūt kažkam žodis DRAUGAS tėra raidžių seka, bet man tai mano stiprybės, mano laimės, mano džiaugsmo šaltinis. Ačiū, kad esi mano DRAUGAS. Su gimtadieniu.
149. Lai Tavo gimimo diena ir visos ateinančios dienos būna apgaubtos laimės, pripildytos juoko, nušviestos džiaugsmo, palaimintos meile, apdovanotos linksmumu. Su gimtadieniu.
150. Sunku surasti tikrą, ypatingą draugą. Aš tokį radau. Ačiū, kad esi. Su gimtadieniu Tave!
151. Tau gėlės šiandien nuostabiausios ir mūsų šypsenos plačiausios. Būk visad sveikas ir laimingas, nes esi labai mums reikalingas! Su gražiu 50-uoju jubiliejumi!
152. Daug žodžių nuostabių norėčiau palinkėti, bet Tu ir pats žinai, ko Tau labiausiai reikia. Tad sugalvoki norą ir užpūsk žvakutę, lai šią stebuklingą naktį viskas išsipildo. Su gimtadieniu broli!
153. Mylimas Broli, daug daug meilės, džiaugsmo ir šypsenų gimtadienio proga!
154. Linkiu daug spalvingų ir šviesių akimirkų!!! Sveikinu Tave su gimtadieniu, mano broliuk!!!
155. Myliu Tave, mano brangus Seneli! Sveikinu Tave su gimtadieniu...
156. Koks nuostabus esi, Seneli — Jaunesnis Tu už mus visus! Nei Tau paširdžius naktį gelia, nei Tu būni kada rūstus… Sveikinu Tave, mylimas ir geras Seneli!!!
157. Brangus Seneli! Būk laimingas visada ir su jauna šypsena veide...
158. Gerai, kad širdyje jaunystė nesušąla. Gerai, kad tu gyventi, juoktis, dirbti vis gali. Laimingas, kad ištiest pagalbos ranką, patart, paguost, padėt pirmas visada esi. Myliu Tave Seneli!!!
159. Sveikinu Tave, mylimas ir geras Seneli, su didžiosiomis Tavo gyvenimo iškilmėmis.
160. Tu nepaprastas esi, Seneli – užtarianti ir dosni ranka. Tau dėkojame ir linkime laimės, mes bučiuojame Tavas rankas. Mylime Tave!
161. Seneli! Ilgiausių metų palinkėsi, tegul nebus juose rudens. Takai pavasario gėlėm nusėti ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, daug sukakčių dar Tau atšvęst. Dainuot širdyj gyvenimą kas dieną ir laimėj bei džiaugsme gyvent!
162. Kiek dar daug neatrasto ir nepažinto Tavęs laukia gyvenimo kelyje. Kelk bures ir gaudyk palankų laimės vėją!
163. Daug, daug, daug laimės! Ir nenustok žavėti aplinkinių savo švytėjimu, idėjomis ir gera nuotaika!
164. Tikra draugystė išsaugoma giliai širdyje, kur išlieka amžinai. Branginu mūsų draugystę ir siunčiu nuoširdžiausius gimtadienio sveikinimus!
165. Mylėk taip, lyg Tavęs niekuomet neišduotų. Dirbk taip, lyg niekada nereiktų pinigų. Šok taip, lyg Tavęs niekas nematytų. Dainuok taip, lyg Tavęs niekas negirdėtų. Gyvenk taip, lyg būtum rojuje! Su gimtadieniu!
166. Tegul visos Tavo svajonės pavirsta realybe. O realybė – išsipildžiusia svajone. Su gimtadieniu!
167. Su gimimo diena!!! Palankaus vėjo skriejant per gyvenimo bangas!
168. Sveikinu! Nestokok laimės – šypsokis ir džiaukis gyvenimu!!!
169. Šiandien prognozė orų štai ką sako: šilumą, giedrą širdyje Tau numato. Nuo ryto pasipils šypsenėlių lietus, po pietų gėlių pūga dar užklups. Vakare nugriaudės šampano audra, o naktis bus jausmams bei meilei skirta!
170. Gimimo dieną Tau linkiu: ispaniškų kaitrių dienų, metų gruziniškų ilgų, seifų amerikietiškų pilnų, italų meilės taip svaigios ir laimės lietuviškos, tikros!
171. Tegul išaušęs gimtadienio rytas nudžiugina Tave gera, pakylėta nuotaika, o širdį užplūsta laimė. Su gimtadieniu!
172. Tu esi nuostabus draugas! Mane apima džiugesys vien Tave prisiminus, o ypač tokia šaunia proga kaip Tavo gimtadienis! Mėgaukis šia diena, mano nuoširdžiausi linkėjimai jau skrenda pas Tave!
173. Taip, kaip kelias prie takelio, aš begalinę šilumą jaučiu. Ir artumu Jo apjuosta – žinau, jog tai likimo dovana. Brangus mano Broli, sveikinu Tave!!!
174. Brangus mano Broli! Linkiu, kad neišduotų niekas. Draugai Tau būtų artimi. Kad visiems prie stalo rastum vietos... ir Tavimi gėrėtųsi visi!
Kodėl mes