Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Sveikinimai gimus vaikui

1. Tas mielas riksmas šaltoje nakty, tu jo dėka ir vėl mama esi. Kas išmatuoti išdrįs tą jaudulį širdy? Ir kas pasvers vargus, kol vaiką augini? Stiprybės, laimės ir sveikatos – linkime Jums ir sveikiname susilaukus naujos gyvybės!
2. Kiekvienam gimusiam angelui Dievas užrašo ant delno LAIMĘ, ant lūpų palieka MEILĘ, širdy TIKĖJIMĄ, o akyse VILTĮ. Lai Tave visada globoja mažas Angeliukas!
3. Su gandradieniu, brangi Draugų šeima! Keliam tostą Jūsų neregėtai laimei. Su Jūsų didžiausio džiaugsmo gimtadieniu!!!
4. Juk kūdikio verksmas gražiausia daina. Juk kūdikio džiaugsmas – mamos dovana. Ir nemigos naktys netenka reikšmės, Kai lūpos dukrytės tau „mama“ šnibždės!
5. Senovės išminčiai sakė: kada Dievas bučiuoja naujagimį į kaktą – jis taps žymiu filosofu, kai į lūpas – žymiu oratoriumi, kai į kojas – žymiu šokėju, kai į rankas – visų galų meistru. Tad tegu Dievas neužmiršta išbučiuoti šio stebuklėlio!
6. Stiprybės, laimės ir sveikatos. Sveikiname susilaukus naujos gyvybės!
7. Kaip gerai, kad Jūsų svajos išsipildė ir namus užpildė džiugesys. Didžiausi sveikinimai!
8. Būkit jūra gerumo, švelnumo ir meilės – kur galėtų plukdyti mažylis laivus. Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedęs Jis užaugtų protingu, laimingu žmogum... Nuoširdžiausi sveikinimai gimus mažam angelėliui...
9. Tegul, vaikeli, Tavo vardas bus pats gražiausias iš visų. Na, o pradėtas Tavo kelias tepavirs labai plačiu keliu. Tegul globos vaikystės guolį Mažieji Dievo angelai! Sveikiname!
10. Mažuti, laimės spindulėli, džiaugsmo pilni visi namai. Tu šiandien panaši į lėlę, kuria taip džiaugiasi tėvai. Tegul gi Tavo laimės kraitę minkštai iškloja ateities keliai. Nuoširdžiai sveikiname!
11. Tu toks mažytis ir gležnutis, ir toks nepaprastai brangus. Šiandieną dar tiktai žmogutis, o greitai – didelis žmogus. Sveikiname su kelio pradžia!
12. Tu atėjai lyg saulė į namus, apšviesdamas nežemiška šviesa. Ir pasukai gyvenimus visus, nauja ir dar nevaikščiota vaga. Už tai, gražiausias kūrini, dėkojame tik Tau!
13. Tu atėjai ir namai nušvito... Sužadinai neapsakomai šiltus jausmus. Visi džiaugiasi nuo pat ryto ir linki daug stebuklingų vaikystės dienų!
14. Dar viena ryški žvaigždė pakilo, o likimas tiesia naują kelią. Tegul Dievulis šitą turtą saugo, lai gerumo bei meilės apsupty pats gražiausias pumpuras išauga.
15. Kaip gera būti šeimoje kur pats mažiausias karaliauja. Tad sveikiname iš širdies! Lai Dievas augti jam padės, te pats gražiausias žiedas išsiskleis!
16. Lauktas, mylimas ir toks vienintelis, ir nepakartojamai žavus. Tavo atėjimas į pasaulį primena didžiausius stebuklus...

Sveikinimo idėjos (gėlės, dovanos)

Mūsų laimė - Sveikinimai gimus vaikui
kaina nuo:90€
Vežimėlis - Sveikinimai gimus vaikui
kaina nuo:29€
Viktorija - Sveikinimai gimus vaikui
kaina nuo:73€
Alstromerijos - Sveikinimai gimus vaikui
kaina nuo:56€
Ramunėlė - Sveikinimai gimus vaikui
kaina nuo:55€

Kodėl mes