Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Sveikinimai vestuvių proga

1. Jūs esate nuostabi pora – tikras lobis vienas kitam ir džiaugsmas aplinkiniams. Sveikinu vestuvių proga ir linkiu, kad laimė užlietų kiekvieną širdies kertelę, o vedybinis gyvenimas būtų sklidinas džiugesio ir juoko.
2. Nuoširdūs vestuviniai sveikinimai nuostabiai porai! Gyvenkite tiek, kiek norėsite ir mylėkite tol, kol gyvensite!
3. Šiandien padavėte vienas kitam ranką ir kartu žengėte pirmąjį žingsnį naujoje nuostabioje kelionėje. Mylėkite, gerbkite bei palaikykite vienas kitą kiekvieną dieną ir laimės paukštė lydės jus visą gyvenimą!
4. Du žmonės, du gyvenimai, bet viena meilė. Šiandien dvi širdis sujungė jos tvirti, bet švelnūs saitai. Linkiu, kad neblėstanti meilė sietų jus visą gyvenimą.
5. Sveikinimai vestuvių proga! Kokie jūs šiandien gražūs, jauni ir laimingi. Tegul meilė amžinai liepsnoja jūsų širdyse ir skleidžiasi vaikuose.
6. Šią nuostabią dieną užsižiebė naujos šeimos židinys. Niekada neleiskite jam užgesti, po dienos darbų vienas kito glėbyje raskite ramybę ir šilumą. Būkite laimingi, mylėkite ir tęskite laimės kelionę!
7. Sveikinimai nuostabiai porai! Jūs tiesiog esate skirti vienas kitam. Linkiu ilgo ir gražaus šeimyninio gyvenimo!
8. Sveikiname jaunuosius vestuvių progą! Šiandien mes taip džiaugiamės ir didžiuojamės jumis. Gyvenkite kartu ilgai ir laimingai!
9. Vestuvės atneša didelį džiaugsmą ir tvirtą meilę į jūsų gyvenimus. Linkiu niekad nepamiršti šios ypatingos dienos, tegul prisiminimai apie ją nuolat įkvepia ir suteikia jėgų įveikti visus gyvenimo iššūkius.
10. Šiandien jums šypsosi dangus, o angelai kloja gėles po kojomis. Visad mylėkite ir gerbkite vienas kitą, pasitikėkite ir tvirtai ženkite kartu tiesiais ir vingiuotais gyvenimo keliais.
11. Diena, kai įvyksta stebuklas, kai dvi širdis pradeda plakti vienu ritmu. Nuoširdžiausi sveikinimai vestuvių proga! Linkiu, kad jūsų namuose kasdien liepsnotų meilės židinys, lietųsi džiaugsmas ir skambėtų juokas.
12. Kaip švyturys naktyje, taip ir jūsų meilės šviesa tegul visad parodo kelią į jaukius namus, kur karaliauja šiluma, supratimas ir darna.
13. Ir jie gyveno ilgai ir laimingai... Linkiu, kad šiandien vestuvėmis prasidėjusi pasaka tęstųsi visą gyvenimą!
14. Sveikinu žengus atsakingą žingsnį ir pradėjus naują, gražų gyvenimo etapą! Aš taip džiaugiuosi, kad atradote vienas kitą. Tegul laimė, meilė ir sėkmė lydi judu kiekvieną dieną.
15. Sveikiname sukūrus gražų šeimos židinį. Linkime, kad Jūsų šeimos židinys nesmilktų, o degtų atvira ir labai labai karšta liepsna!
16. Tegul vienos širdies plakimą kita širdis visad išgirs. Jeigu jau suvedė likimas, tegul jau niekas neišskirs.
17. Dvi žvaigždės šviečia du kartus ryškiau. Dvi upės dvigubai gilesnę vagą rėžia, o du takai į vieną platų kelią susilieja.
18. Tegul ant jūsų bendro tako žiedai gražiausi pražydės. O sutuoktuvių proga linkim – abiem daug laimės didelės!
19. Vestuvių proga norėčiau palinkėti, kad niekada neužgestų meilės ir laimės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų visuose bendro gyvenimo keliuose.
20. Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėt amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums patys gražiausi vaikai.
21. Linkim, kad kasdien vienas kito glėby rastumėte vien džiaugsmą, šilumą ir supratimą.
22. Ženkite saulėtu gyvenimo taku, skinkite pačius gražiausius žiedus. Neškite džiaugsmą ir laimę vienas kitam ir būkite neišskiriami – amžini draugai!
23. Iš visų pasaulio žmonių Jūs išsirinkote vienas kitą, iš visų pasaulio kelių Jūs išsirinkote šeimos. Iš visų pasaulio jausmų Jūs išsirinkote tyriausią – meilę.
24. Sujungė Meilė Jūsų likimus, tarp daugelio žmonių suradot vienas kitą… Tad eikite kartu tvirtai apsikabinę… nuoširdžiausi sveikinimai sutuoktuvių proga!
25. Būkit laimingi, išskleidę laimės bures. Būkit laimingi, pakėlę džiaugsmo taures. Būkit laimingi, apsupti augančių vaikų. Būkit laimingi, lydimi nesibaigiančių Meilės kerų!
26. Meilė brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti; ji – visas pasaulis, nors ją galima abiem rankom apkabinti... Būkite kartu laimingi!
27. Tegul dienų kelionėje Jus ištikimai lydi: rūpestingi žvilgsniai, mylinčios akys, padrąsinantys žodžiai. O sugrįžtant pasitinka rami namų užuovėja…
28. O dviese juk geriau ir saulė šviečia maloniau, ir gėlės žydi skaisčiau. Bet dviese ir sunkiau – gyventi reikia rūpestingiau. Užtat ir džiugu, nes meilės apsupty smagiau!
29. Mes tikime Jūsų jausmų tvirtumu ir švenčiame kartu, be galo džiaugiamės nuostabios šeimos sukūrimu.
30. Šia proga nuostabia Jums linkime didžiausios laimės ir sėkmės. Lai tie žiedai nevysta, meilė plazda širdyse. O rankos dvi susikabinusios išlieka tokios visados.
31. Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėti amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums gražūs vaikai.
32. Jau likimas Jums žiedus sumainė, jau prisiekta mylėti amžinai. Tegul būna graži Jūsų meilė, tegul gimsta Jums gražūs vaikai.
33. Gyvenimas – tai nuostabi kelionė per miglą, smiltį ir putojančias bangas. Lai židinio ugnelė šviečia ir vilioja, sujungdama dvi širdys ir svajas!
34. O dviese vis tiek daug smagiau ir saulė šviečia daug šviesiau, ir žemėje meilės daug daugiau. O dviese vis tiek daug geriau.
35. Pasukot šiandien jūs į naują kelią, kur pilna džiaugsmo ir liūdesio dienų. Bet nieks užtemdyti negali – dviejų galingų mylinčių širdžių.
36. Jei sieksite laimės, tai siekit kartu – gyvenimo vėjams galvų nenuleiskit. Tik saugokit meilę ir liepsną širdžių, rytojun lyg pasakon ženkit.
37. Tebūna namai Jūsų jaukūs ir šviesūs, telydi Jus meilė, ramybė, taika. Viens kito petys prie peties visada – mokėkite būti šalia.
38. Mes linkime mylėt tvirtai viens kitą ir drąsiai žengti gyvenimo keliais. Sukurti gražų ir saulėtą rytą, su meilės ir ramybės spinduliais.
39. Kaip nuostabu surasti meilę, kai nesitiki visai. Švelnumą ir beribę laimę pajausti dviese jau kitaip. Tas subrandintas dviejų jausmas – likimo dovana. Skraidykit sieloje lyg paukščiai ir būkit amžinai šalia!
40. Linkime Jums ilgų ir gražių bendro gyvenimo metų. Būkit laimingi...
41. Tegul Jūsų laimės žiburys būna aukštai, sunkiai pasiekiamas, bet ryškus ir niekada negęstantis.
42. Sveikinimai pradėjus eiti naujais gyvenimo žingsniais, turėkite nuostabų gyvenimą! Jūs esate du nuostabūs žmonės, nuo šiol vadinami vyru ir žmona.
43. Šiandien jūsų lūpos Dievo akivaizdoje ištarė priesaikos žodžius. Atsiminkite juos visą gyvenimą, saugokite ir branginkite savo meilę.
44. Būkite laimingi, suradę vienas kitą. Būkite laimingi, kaip du žiedai pražydę. Būkite laimingi, sumainę aukso žiedus. Neškit į gyvenimą vien džiaugsmą, laimę, dainą.
45. Mes linkime mylėt tvirtai viens kitą ir drąsiai žengti gyvenimo keliais. Sukurti gražų ir saulėtą rytą, su meilės ir ramybės spinduliais.
Kodėl mes