Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Velykiniai sveikinimai

1. Sveikiname Jus su šv. Velykom, Tegul su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.
2. Velykų džiaugsmas ir palaima Telydi Jūs žingsnius visus, Tegul varpai pašaukia laimę, Te žodžiai atneša džiaugsmus! Su šv.Velykom!
3. Kad velykų pyragais kvepėtų namai, kad linksmybės ir juokas klegėtu ilgai, kad bičiuliai ir šypsenos būtų šalia, kad širdį sušildytų švenčių šviesa. Su Šv. Velykom!
4. Jau velykos štai atėjo ir margučiai atrėdėjo, džiaugsmo linki jums geltonas, meilės žada jums raudonas, žalias sako būkit laimingi, mėlynas išlikit ištvermingi.
5. Su Velykom! Bučiuoja pavasario saulė. Su Velykom! Linguoja pirmieji žiedai. Su Velykom! Dainuoja parskridusi paukštė. Te džiaugsmo pilni bus namai...
6. Linkiu, kad šv. Velykų dieną skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės suteiktų šviesių vilčių, į tavo namus atneštų santarvės ir gerumo.
7. Su gražiausia pavasario švente, Su Šv. Velykom!
8. Tegu šv. Velykos suvirpina širdį ir atneša patį didžiausią džiaugsmą, o kiekvienas suvalgytas margutis lai išpildo tau po norą! Su šv. Velykom!
9. Zuikučiai po pievas ridens margučius ir laimės atneš jie į tavo namus! Su šv. Velykomis!
10. Ir su margučiais, ir su Šv. Velykom, ir su pavasario pirmais žiedais!Palaiminto prisikėlimo ryto, gyvenimo su džiaugsmo spinduliais!
11. Daug linkėjimų margų, Su Velykomis siunčiu.
12. Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas. Šviesos tavo namams, skaidrumo tavo mintims, gėrio ir grožio tavo darbams!
13. Gražių, prasmingų, viltingų Velykų!
Kodėl mes