Pristatymo vieta:
Alytus - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus

Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina:94€
Aušra - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina:106€
Tango - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:74€

Malonus, greitas ir patogus aptarnavimas bei šviežios, gražios ir Jūsų mėgstamos įvairių rūšių gėlės, gėlių kompozicijos, gėlių puokštės ar gėlių dėžutės – „Gėlių fėja“ teikiama gėlių į namus ir gėlių pristatymo į bet kurią nurodytą vietą paslauga. Beje, pas mus galite išsirinkti ir papildomą dovanėlę – žaislą (didelį pliušinį meškiną), balionų ar saldumynų.

Gėlių pristatymas į namus Alytuje

Atrodytų, jokia šventė neapsieina be gėlių, joks kitas gestas nėra toks iškalbingas, kaip gėlių dovanojimas savo artimajam. Nors gėlių dovanojimo tradicijos siekia senovės laikus, tačiau tai populiaru ir šiomis dienomis, ypač tokią dėmesio išraišką renkasi tie, kurie nori sužavėti ar įtaigiai išreikšti savo jausmus. Vis dar tikima, kad nuo gėlių spalvos priklauso tai, ką norėta pasakyti... Pavyzdžiui, raudonos gėlės – tai meilė, rožinės – šilti jausmai, geltonos – tai džiaugsmas, o baltos – ištikimybė ir tikrumas... Progos nustebinti mylimam žmogui tikrai nereikia priežasties, įteikti puokštes reikia kuo dažniau. Tokia ta didelė floristikos galia, tad pateikite užsakymo užklausą ir įvertinkite paslaugas gaunami fantastiško grožio gėles, kurios bus pristatytos tuomet, kai Jums labiausiai tinka. Ne tik Alytuje, tačiau ir kituose miestuose: Kėdainiai, Alytus, Marijampolė, Palanga, Tauragė...

Gėlių pristatymas Alytuje bet kokiai progai

Gėlių pristatymas į namus yra puikus pagalbininkas bet kokiai progai. Gimtadieniui – bene dažniausias pasirinkimas, kadangi net ir būnant labai toli nuo Alytaus galima nustebinti artimą žmogų ir parodyti, koks jis jums yra svarbus. Kadangi gėlių pristatymas vykdomas visame mieste ir jo rajone – kiekvienas užsisakęs gėlių puokštę gali jaustis užtikrintu, kad gėlės pasieks adresatą nurodytų laiku pačios geriausios kokybės. Kita galimybė – vestuvės, kurioms dažniausiai pasirenkamos baltos gėlės, žinoma, krikštynos, mamos ir tėčių dienos bei daugelis kitų nuostabių švenčių.

Gėlės į namus Alytuje – ir gimtadienio proga

 Gėlės gimtadienio proga yra puikus būdas pasveikinti artimus žmones ir padėkoti jiems už jų draugystę bei meilę. Alytaus salonas garsėja įvairių gėlių gausa bei grožiu, todėl lengva rasti puikų dovanojimui tinkantį žiedą. Rožės, margrietos, šilaužių bei daug kitų gėlių spalvų ir formų žada rasti tą vienintelį, kuris atspindės gavėjo asmenybę ir išreikš geriausius linkėjimus. Mieste daugybė gėlių parduotuvių bei turgų, kur galima rasti įvairių gėlių kompozicijų bei puošnų puokščių. Be to, galima pasirinkti ir ne tik gėles, bet ir indų, kurie leis gėles pristatyti į jubiliato namus gražioje ir tvarkingai supakuotoje pakuotėje. Su tokia nuostabia dovana, kiekvienas gimtadienio šventės dalyvis tikrai išsiskiria ir palieka neeilinį įspūdį jubiliejaus širdyje. Gėlės į namus – jauki, šilta dovana...

Ir vestuvių švenčių metu...

Vestuvės yra ypatingas įvykis, kuriuo norisi dalintis su artimaisiais ir draugais. Ši proga norime, kad viskas būtų tobula, įskaitant ir puošmenas bei dekoracijas. Gėlės gali suteikti vestuvėms ypatingą žavesį ir grožį. Vestuvių dekoravimas gėlėmis yra išskirtinis būdas papuošti šventės vietą bei suteikti jai romantišką atmosferą. Besiruošiant vestuvėms, gėlių pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Gražias ir taurias gėles galima įsigyti iš gėlių parduotuvių arba užsakyti iš gėlių parduotuvės internete. Gėlių puošiamosios savybės pridės meilės ir džiaugsmo jausmą svarbiausioje šventėje. Gėlės taip pat gali būti naudojamos kaip dovanos svečiams ar vestuvinės puokštės papuošimui. Todėl, pasirinkus tinkamas gėles ir jas įtraukus į vestuvių dekoracijas, galima sukurti nepakartojamą ir romantišką atmosferą, atnešiančią dar daugiau grožio ir džiaugsmo šiai ypatingai progai.

Gėlių pristatymas Alytuje pagal individualius poreikius

Jeigu norite, kad Alytuje gėlės pasiektų adresatą konkrečią valandą, jeigu norite specifinės gėlių puokštės, galiausiai, jeigu greta gėlių reikalinga ir dovanėlė – siūlome kreiptis į „Gėlių fėją“, kurios darbas yra įgyvendinti kiekvieną užsakymą ir garantuoti, kad idėja bus įgyvendinama greitai bei paprastai, kiekviena detalė atitiks lūkesčius. Gėlės  namus Alytuje bus tokios, kokių norite ir pasakys be žodžių tai, ką Jūs norėjote pasakyti.

Kad ir kokie Jūsų poreikiai – kreipkitės. Mūsų darbas – svajones paversti realybe!

Gėlių pristatymas į namus Alytuje – D. U. K.

Kiek kainuoja gėlės pristatymas?

Alytaus mieste – nemokamai. Miesto rajone – 16 eur. Pateikite užsakymą jau dabar. Nustebinti mylimą žmogų geriausias laikas yra šiandien. Jeigu domina detalesnė informacija – susisiekite. Suteiksime konsultaciją ir internetu. Gėlių pasaulis – mūsų pasaulis.

Gėlių užsakymai: paslaugos darbo laikas?

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. Kainos – lanksčios, galimybės – plačios. Esame tikri, kad šventė su tobula puokšte leis pasveikinti mylimą žmogų. Garantuojame greitą gėlių pristatymą.

Kokios puokštės siūlomos geliufeja.lt parduotuvėje?

Mūsų salone siūlomos labai įvairios gėlės, augalai, kompozicijos. Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Gėlių atvežimas Alytuje gali būti labai patogus būdas gauti gėlių su minimaliu pastangų ir laiko sąnaudomis. Profesionalus aptarnavimas, platus pasirinkimas, raskite tinkamiausias gėles gavėjo poreikiams.  Siūlomos skintos, vazoninės ir kitos gėlės, kurios tinka Valentino dienos proga, vestuvėms ir t.t.

Kodėl mes