Pristatymo vieta:
Alytus - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus

Grožis - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:65€
Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:91€
Švelnumas - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina:94€
Tango - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:79€
Ugninė - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:124€
Alstromerijos - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:56€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:72€
Aušra - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina:68€
Vasarėlė - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:47€
Vasaros rytas - Gėlių Pristatymas Alytuje | Gėlės į Namus
kaina nuo:90€

Malonus, greitas ir patogus aptarnavimas bei šviežios, gražios ir Jūsų mėgstamos įvairių rūšių gėlės, gėlių kompozicijos, gėlių puokštės ar gėlių dėžutės – „Gėlių fėja“ teikiama gėlių į namus Alytuje ir gėlių pristatymo Alytuje į bet kurią nurodytą vietą paslauga. Beje, pas mus galite išsirinkti ir papildomą dovanėlę – žaislą (didelį pliušinį meškiną), balionų ar saldumynų.

Gėlių pristatymas į namus Alytuje

Atrodytų, jokia šventė neapsieina be gėlių, joks kitas gestas nėra toks iškalbingas, kaip gėlių dovanojimas savo artimajam. Nors gėlių dovanojimo tradicijos siekia senovės laikus, tačiau tai populiaru ir šiomis dienomis, ypač tokią dėmesio išraišką renkasi tie, kurie nori sužavėti ar įtaigiai išreikšti savo jausmus. Vis dar tikima, kad nuo gėlių spalvos priklauso tai, ką norėta pasakyti... Pavyzdžiui, raudonos gėlės – tai meilė, rožinės – šilti jausmai, geltonos – tai džiaugsmas, o baltos – ištikimybė ir tikrumas...

Gėlės į namus Alytuje bet kokiai progai

Gėlių pristatymas į namus Alytuje yra puikus pagalbininkas bet kokiai progai. Gimtadieniui – bene dažniausias pasirinkimas, kadangi net ir būnant labai toli nuo Alytaus galima nustebinti artimą žmogų ir parodyti, koks jis jums yra svarbus. Kadangi gėlių pristatymas Alytuje vykdomas visame mieste ir jo rajone – kiekvienas užsisakęs gėlių puokštę gali jaustis užtikrintu, kad gėlės pasieks adresatą nurodytų laiku pačios geriausios kokybės. Kita galimybė – vestuvės, kurioms dažniausiai pasirenkamos baltos gėlės, žinoma, krikštynos, mamos ir tėčių dienos bei daugelis kitų nuostabių švenčių.

Gėlių pristatymas Alytuje pagal individualius poreikius

Jeigu norite, kad Alytuje gėlės pasiektų adresatą konkrečią valandą, jeigu norite specifinės gėlių puokštės, galiausiai, jeigu greta gėlių reikalinga ir dovanėlė – siūlome kreiptis į „Gėlių fėją“, kurios darbas yra įgyvendinti kiekvieną užsakymą ir garantuoti, kad idėja bus įgyvendinama greitai bei paprastai, kiekviena detalė atitiks lūkesčius. Gėlės  namus Alytuje bus tokios, kokių norite ir pasakys be žodžių tai, ką Jūs norėjote pasakyti.

Kad ir kokie Jūsų poreikiai – kreipkitės. Mūsų darbas – svajones paversti realybe!

Kodėl mes