Pristatymo vieta:
Utena - 6.00€
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje

Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina:94€
Aušra - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina:106€
Tango - Gėlių Pristatymas į Namus Utenoje
kaina nuo:74€

Pasveikinti, nudžiuginti ar tiesiog pamaloninti savo artimą žmogų galima labai nesunkiai – užsisakant gėles į namus Utenoje ar gėlių pristatymo Utenoje į bet kurią nurodytą vietą paslaugą.  Gėlių pristatymas Utenoje realizuojamas labai greitai taip stengiantis prisitaikyti prie klientų poreikių ir džiaugti, kad jiems galime pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.

Gėlių pristatymas į namus Utenoje kiekvieno poreikiams

„Gėlių fėja“ asortimentas itin platus – įvairių rūšių ir spalvų pavienės skintos gėlės (alstromerijos, bijūnai, eustomos, frezijos, gerberos, irisai, lelijos, narcizai, orchidėjos, saulėgrąžos, tulpės ir kt.), gėlių puokštės, gėlių kompozicijos, gėlių pintinės ar gėlių dėžutės. Čia nesunku rasti mėgstamas ar patinkančias įvairių spalvų gėles, tinkančias bet kokiai progai. Užsakant gėles į namus Utenoje ar gėlių pristatymo Utenoje į bet kurią nurodytą vietą paslaugą, galima rinktis ir papildomą „Gėlių fėja“ siūlomą dovanėlę – didelį pliušinį meškiną, balionų ar saldumynų.

Gėlių pristatymas Utenoje: gėlės dėžutėse į namus

Gėlės į namus Utenoje yra labai skirtingos. Daugelis žmonių džiaugiasi ne tik puokštėmis, tačiau gėlėmis dėžutėse, kurios ne tik atrodo labai žavingai, tačiau dažnai džiugina ir savo kokybe. Kadangi dėžutėje sukurtos tobulas mikroklimatas  – gėlės kur kas ilgesnį laiko tarpą išsilaiko gražios, kvapnios ir elegantiškos. Dėl ilgesnio džiuginimo laiko tarpo daugelis renkasi būtent tokias gėles, kadangi tai geras būdas pasakyti „myliu“ be žodžių.

Gėlių pristatymas į namus Utenoje su dovanėlėmis

Gėlių pristatymas į namus Utenoje dažnai atvežamas ir su nuostabiomis dovanomis. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi nustebinti artimą žmogų, tačiau esate labai toli nuo jo. Tokiu atveju galime kartu pristatyti ir saldainių arba didelį meškiną, kuris dovanai suteiks dar daugiau žavesio ir tuo pačiu išskirtinių akimirkų. Siūlome nelaukti šventės, kai norisi Utenoje gyvenančiam mylimam žmogui pasakyti „ačiū“. Užsisakyti galite vos per kelias minutes: susisiekite telefonu, el. paštu arba paprasčiausiai užpildę užklausos formą ir mes pasirūpinsime visomis smulkmenomis, kurios garantuoja, kad nuostabiausia gėlių puokštė pasieks Uteną konkrečiu metu.

Gėlių pristatymas Utenoje  – D. U. K.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas Utenoje?

Utenoje – 6 eur. Gėlių pristatymas Utenos rajone – 16 eur. Pateikite užsakymą jau dabar. Nustebinti mylimą žmogų geriausias laikas yra šiandien. Jeigu domina detalesnė informacija – susisiekite. Suteiksime konsultaciją ir internetu. Gėlių pasaulis – mūsų pasaulis.

Koks yra darbo laikas?

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. Kainos – lanksčios, galimybės – plačios. Esame tikri, kad Jūsų šventė su tobula puokšte leis pasveikinti mylimą žmogų.

Kokios gėlės yra siūlomos?

Mūsų salone siūlomos labai įvairios gėlės, augalai, kompozicijos. Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Gėlių atvežimas į namus Utenoje mieste gali būti labai patogus būdas gauti gėlių su minimaliu pastangų ir laiko sąnaudomis. Galite rinktis iš daugelio gėlių, kurios skirtos labai įvairiems žmonėms.

Kaip užsisakyti gėles internetinėje parduotuvėje?

Mes priimame užsakymus visą parą ir be išeiginių. Užsakyti galima adresu geliufeja.lt arba telefonu +370 60 651 652 (telefonu užsakymai priimami 8:00 - 21:00). Išsisaugoti mūsų kontaktus siūlome jau dabar. Mūsų komanda dirba dėl Jūsų. Patirtis – privalumas, atsiliepimai – įrodymas, tad kviečiame susisiekti.

Kodėl mes