Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Tauragė - 6.00€
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus

Vaivorykštė - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina:94€
Tango - Gėlių pristatymas Tauragėje | Gėlės į namus
kaina nuo:74€

Visos gėlės ir gėlių rūšys, spalvos, kompozicijos yra skirtingos, kaip ir asmenys, kuriems renkamės dovanoti gėles. Dažnai nusprendžiama dovanoti tradicinių spalvų pavienes gėles – alstromerijas, bijūnus, eustomas, frezijas, gerberas, irisus, lelijas, narcizus, orchidėjas, saulėgrąžas, tulpes ir kt., tačiau neretais atvejais stengiamasi ypatingai nustebinti savo artimą žmogų, todėl ieškoma įmantresnių variantų – gėlių puokščių, gėlių kompozicijų, gėlių pintinių ar gėlių dėžutėse. Gėlės į namus – džiugesys kiekvienam.

Gėlių pristatymas į namus Tauragėje kiekvienam

„Gėlių fėja“ pristato užsakymus Tauragės mieste  į bet kurią nurodytą vietą paslaugą ne tik paisydama visų kliento norų ir pageidavimų, bet ir pasiūlydama originalių gėlių variantų. Beje, viena naujausių gėlių atvežimas Tauragės mieste  į bet kurią nurodytą vietą paslaugų – unikalios puokštės iš vaisių ar daržovių.

Gėlių pristatymas Tauragėje bet kokiai progai

Gėlių atvežimas Tauragės mieste arba gėlių pristatymo Tauragėje į bet kurią nurodytą vietą paslauga padės išvengti daugybės nesklandumų ir nesusipratimų – kaip įteikti puokštes, į kokį popierių jas suvynioti (ar išvis nesuvynioti), ką pasakyti įteikimo metu ir pan. „Gėlių fėja“ personalas viskuo pasirūpins už Jus.

Gėlių atvežimas  Tauragės mieste dažniausiai užsakomas gimimo dienos proga, tačiau tai tikrai ne vienintelė šventė, kai norisi nustebinti mylimą žmogų. Labai dažnai gėlės užsakomos ir vestuvių metu. Ne tik nuotakai, tačiau ir svečių poreikiams tenkinti. Paprasčiausiai jeigu svečiai atvyksta iš kitos Lietuvos vietos – atsivežamos gėlės gali nuvysti, tad verta užsisakyti, kad į sutartą vietą jos būtų pristatomos efektyviai bei laiku.  Svarbiausia, kad bus šviežios.

Gėlių pristatymas – Jūsų laiko taupytojas

GėlėsTauragės mieste atvers galimybes Jums sutaupyti labai daug laiko ir džiaugtis nuostabiai kvepiančiomis bei ryškiomis gėlėmis, kurios tinka ne tik šventėms, tačiau ir kai norisi nudžiuginti save. Juk kartais reikia tiek mažai, kad paprasta diena taptų ypatinga ir kad ji taptų tradicija.  Jeigu nežinote kokias gėles pasirinkti – visada galite susisiekti su mūsų specialistai, kurie padės rasti tinkamiausias.

Gėlių pristatymas į namus Tauragėje  – D. U. K.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas Tauragėje?

Tauragės mieste – 6 eur. Gėlių pristatymas Tauragės rajone – 16 eur. Pateikite užsakymą jau dabar. Nustebinti mylimą žmogų geriausias laikas yra šiandien. Jeigu domina detalesnė informacija – susisiekite. Suteiksime konsultaciją ir internetu. Gėlių pasaulis – mūsų pasaulis.

Gėlių salonas: koks yra darbo laikas?

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. Kainos – lanksčios, galimybės – plačios. Esame tikri, kad Jūsų šventė su tobula puokšte leis pasveikinti mylimą žmogų. Garantuojame greitą gėlių pristatymą.

Kokios gėlės yra siūlomos geliufeja.lt?

Mūsų salone siūlomos labai įvairios gėlės, augalai, kompozicijos. Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Gėlių atvežimas į namus Tauragės mieste gali būti labai patogus būdas gauti gėlių su minimaliu pastangų ir laiko sąnaudomis. Profesionalus aptarnavimas, platus pasirinkimas, raskite tinkamiausias gėles gavėjo poreikiams.  Siūlomos skintos, vazoninės ir kitos gėlės, kurios tinka Valentino dienos proga, vestuvėms ir t.t.

Kaip užsisakyti gėlių puokštes internetinėje parduotuvėje?

Mes priimame užsakymus visą parą ir be išeiginių. Užsakyti galima adresu geliufeja.lt arba telefonu +370 60 651 652 (telefonu užsakymai priimami 8:00 - 21:00). Išsisaugoti mūsų kontaktus siūlome jau dabar. Mūsų komanda dirba dėl Jūsų. Patirtis – privalumas, atsiliepimai – įrodymas, tad kviečiame susisiekti.

Kodėl mes