Pristatymo vieta:
Tauragė - 6.00€
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių pristatymas į namus Tauragėje

Grožis - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:65€
Vaivorykštė - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:91€
Švelnumas - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina:94€
Aušra - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina:89€
Tango - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:79€
Vasaros rytas - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:120€
Ugninė - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:124€
Alstromerijos - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:56€
Frezijos MIX - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:72€
Vasarėlė - Gėlių pristatymas į namus Tauragėje
kaina nuo:47€

Visos gėlės ir gėlių rūšys, spalvos, kompozicijos yra skirtingos, kaip ir asmenys, kuriems renkamės dovanoti gėles. Dažnai nusprendžiama dovanoti tradicinių spalvų pavienes gėles – alstromerijas, bijūnus, eustomas, frezijas, gerberas, irisus, lelijas, narcizus, orchidėjas, saulėgrąžas, tulpes ir kt., tačiau neretais atvejais stengiamasi ypatingai nustebinti savo artimą žmogų, todėl ieškoma įmantresnių variantų – gėlių puokščių, gėlių kompozicijų, gėlių pintinių ar gėlių dėžutėse.

Gėlių pristatymas į namus Tauragėje kiekvienam

"Gėlių fėja" pristato gėles į namus Tauragėje arba įvykdo gėlių pristatymo Tauragėje į bet kurią nurodytą vietą paslaugą ne tik paisydama visų kliento norų ir pageidavimų, bet ir pasiūlydama originalių gėlių variantų. Beje, viena naujausių gėlių į namus Tauragėje arba gėlių pristatymo Tauragėje į bet kurią nurodytą vietą paslaugų – unikalios puokštės iš vaisių ar daržovių.

Gėlės į namus Tauragėje bet kokiai progai

Gėlių į namus Tauragėje arba gėlių pristatymo Tauragėje į bet kurią nurodytą vietą paslauga padės išvengti daugybės nesklandumų ir nesusipratimų – kaip įteikti gėles, į kokį popierių jas suvynioti (ar išvis nesuvynioti), ką pasakyti įteikimo metu ir pan. "Gėlių fėja" personalas viskuo pasirūpins už Jus.

Gėlių pristatymas į namus Tauragėje dažniausiai užsakomas gimimo dienos proga, tačiau tai tikrai ne vienintelė šventė, kai norisi nustebinti mylimą žmogų. Labai dažnai gėlės užsakomos ir vestuvių metu. Ne tik nuotakai, tačiau ir svečių poreikiams tenkinti. Paprasčiausiai jeigu svečiai atvyksta iš kitos Lietuvos vietos – atsivežamos gėlės gali nuvysti, tad verta užsisakyti, kad į sutartą vietą jos būtų pristatomos efektyviai bei laiku.  Svarbiausia, kad bus šviežios.

Gėlių pristatymas Tauragėje – Jūsų laiko taupytojas

Gėlės į namus Tauragėje padės Jums sutaupyti labai daug laiko ir džiaugtis nuostabiai kvepiančiomis bei ryškiomis gėlėmis, kurios tinka ne tik šventėms, tačiau ir kai norisi nudžiuginti save. Juk kartais reikia tiek mažai, kad paprasta diena taptų ypatinga ir kad ji taptų tradicija.  Jeigu nežinote kokias gėles pasirinkti – visada galite susisiekti su mūsų specialistai, kurie padės rasti tinkamiausias gėles.

Kodėl mes