Pristatymo vieta:
Kėdainiai - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas

Vaivorykštė - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina:94€
Aušra - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina:106€
Tango - Gėlės į Namus Kėdainiuose | Gėlių Pristatymas
kaina nuo:74€

Gėlės patinka daugeliui, o jei kalbama apie moteris, tai tikriausiai beveik visoms. Gėlės tinka įvairiomis progomis (pavyzdžiui, gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, meilės dienoms pažymėti, išskirtinėmis progomis ir pan.) ir įvairiomis situacijomis (pavyzdžiui, kai artimas žmogus guli ligoninėje, kai nespėjote pasveikinti artimojo tinkamu metu ir norite pasveikinti diena ar keliomis dienomis vėliau). Taigi be gėlių apsieiti sunku, o ir progų, kai jas norima įteikti, yra begalė. O jei neturi galimybės jų įteikti, visuomet yra patogi išeitis – užsakyti gėles į namus Kėdainiuose į arba Kėdainių rajone. 

Gėlės į namus – pagal kiekvieno poreikius

Puokštės į namus  - „Gėlių fėja“ kasdienybė, tad pagal Jūsų poreikius specialistai ne tik sukurs nuostabią gėlių puokštę, tačiau ir pristatys ją Jums labiausiai tinkamu metu konkrečiu adresu. Nebūtinai į namus. Jeigu Jums labiausiai tinka – gėlės gali būti pristatytos ir darbo adresu, gamybos bei kiti kontaktais, kad tik jos pasiektų Jus Jums labiausiai tinkamoje vietoje. Garantuojame gėlių šviesumą, malonų kvapą, eleganciją bei jausmingumą, kurį gali perteikti skoningai atrodanti puokštė. Kėdainiai – puiki vieta, kur galima rasti unikalias puokštes.

Gėlių pristatymas į namus Kėdainiuose ir tinkamiausių pasirinkimas

Jeigu nežinote kuri puokštė Jums atrodo gražiausia – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Padėsime Jums rasti tinkamiausią puokštę pagal konkrečią proga stengiantis išsakyti konkrečias mintis.

Pristatymas į namus Kėdainiuose  – mūsų kasdienybė

Gėlių pristatymas į namus apima visas paslaugas, o ne tik patį pristatymo procesą. Nes „Gėlių fėja“ stengiasi, kad kiekvienas jaustųsi kartu su puokšte padovanojęs ir nuostabiausius linkėjimus, gražius žodžius bei jausmingiausias emocijas.

Gėlių pristatymas Kėdainiuose vestuvių proga

Gėlių pristatymas Kėdainiuose dažnai užsisakomas vestuvių proga. Tokiu atveju svarbu, kad gėlės būtų reikalingoje vietoje net konkrečią valandą, tad tikrai galite užsisakyti šią paslaugą. Toli gražu nebe visi renkasi baltos spalvos lelijas, kai galima rastu tiek daug nuostabiausių gėlių, kurios turi dėvėti ne tik prie aplinkos, tačiau ir prie nuotakos charakterio. Juk vestuvės – ypatinga diena skirta dviem ypatingiems žmonėms, tad gėlės – net ir būdamos smulkmena, suteikia labai didelę reikšmę.

Kodėl mes