Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Šiauliai - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus

Vaivorykštė - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina:94€
Tango - Gėlių Pristatymas Šiauliuose | Gėlės į Namus
kaina nuo:74€

"Gėlės sukurtos tam, kad puoštų pasaulį" – byloja sena išmintis... Ir iš tiesų, spalvingomis ir mėgstamomis gėlėmis galima  džiuginti, pakylėti, įkvėpti savo artimąjį ar mylimą žmogų, tereikia pasirinkti profesionaliai "Gėlių fėja" teikiamą gėlių į namus į bet kurią pasirinktą vietą paslaugą. Tobula  puokštė tikrai nudžiugina kiekvieną. Ir jokio skirtumo, ar gėlių puokštė bus dovanojama gimtadienio proga, ar puokštės įteikiamos vestuvių dieną: rožės, tulpės, eustomos ir kitos gėlės Šiauliuose ir Šiaulių rajone.

Gėlės į namus Šiauliuose – nuostabi staigmena

Gėlės į namus – puiki galimybė parodyti dėmesį ir netikėtai nustebinti namuose esantį artimą žmogų. Beje, kartu su pasirinktomis gėlėmis, gėlių kompozicija, gėlių puokšte ar gėlių dėžute "Gėlių fėja" siūlo įsigyti ir širdžiai malonių priedų – žaislų (didelių pliušinių meškinų), balionų, saldumynų. Kad staigmena mylimam žmogui būtų dar įsimintinesnė! Gėlės į namus Šiauliai gali būti pristatomas konkrečiai Jūsų pasirinktu laiku. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai tam tikros dienos ir net valandos turi simbolinę prasmę ir norisi, kad ji būtų paminėta.

Gėlės  Šiauliuose ir kokias geriausia rinktis?

Gėlių atvežimas į namus su „Gėlių fėja“ – maži stebuklai, kurie Jus pasieks. Mažoji fėja ne tik pristatytas gėles sutartu laiku į konkrečią vietą, tačiau papildomai padės susirasti tokias puokštes, kurios Jums atrodo labiausiai tinkamos.

Įvertinkite šiuos niuansus:

  • Gėlės į namus kainuoja skirtingą pinigų sumą. Gėlių atvežimas į namus Šiauliuose – pigi paslauga.

  • Skirtingos gėlės perteikia skirtingą reikšmę. Štai miegančios rožės – jaukumas ir šiluma.

  • Skiriasi gėlių sezoniškumas. Pagal tai kuriamos kompozicijos iš sezoninių gėlių.

  • Gėlės gali būti komponuojamos puokštėse arba dėžutėse. Užsakymo metu svarbiausia patikslinti savo poreikius.

  • Gėlių atvežimas labai dažnai komplektuojamas kartu su papildomomis dovanėlėmis, kurias aptarėme anksčiau. Pristatysime viską ko jums reikia.

Gėlių pristatymas Šiauliuose ir miesto rajone

Nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos – kiekvienas gali būti nustebintas nuostabių gėlių puokšte, kuri primins gražiausias gyvenimo akimirkas arba visiškai įprastai dienai suteiks daugiau žavesio. Juk nereikia priežasčių mylimam žmogui parodyti, koks jis Jums yra svarbus. Vos per kelias minutes pasirinkti tinkamiausią gėlių puokštę, užpildykite informaciją ir laukite, kol su Jumis susisieks laimingas puokštę gavęs žmogus. Pačios gražiausios akimirkos – pačios paprasčiausios ir jaukiausios, o gražios gėlės gali joms suteikti dar daugiau žavesio bei jausmingų akimirkų.

Gėlių pristatymas Šiauliuose  – D. U. K.

Gėlės į namus kaina. Kokia?

Šiame mieste – nemokamai, o rajone – 16 eur. Pateikite užsakymą jau dabar. Nustebinti mylimą žmogų geriausias laikas yra šiandien. Jeigu domina detalesnė informacija –susisiekite. Suteiksime konsultaciją ir internetu. Gėlių pasaulis – mūsų pasaulis.

Gėlių pristatymas į namus: paslaugos darbo laikas?

Puokštes pristatome kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. Kainos – lanksčios, galimybės – plačios. Esame tikri, kad šventė su tobula puokšte leis pasveikinti mylimą žmogų. Garantuojame greitą gėlių pristatymą.

Kokias gėles galima įsigyti parduotuvėje?

Gėlių salonas siūlo labai įvairias gėles, augalus, kompozicijas... Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį. Gėlių atvežimas gali būti labai patogus būdas gauti gėlių su minimaliu pastangų ir laiko sąnaudomis. Profesionalus aptarnavimas, platus pasirinkimas, raskite tinkamiausias gėles gavėjo poreikiams.  Siūlomos skintos, vazoninės ir kitos gėlės, kurios tinka Valentino dienos proga, vestuvėms ir t.t.

Kaip atliekamas užsakymų pateikimas internetu?

Mes priimame užsakymus visą parą ir be išeiginių. Užsakyti galima adresu geliufeja.lt arba telefonu +370 60 651 652 (telefonu užsakymai priimami 8:00 - 21:00). Išsisaugoti mūsų kontaktus siūlome jau dabar. Mūsų komanda dirba dėl Jūsų. Patirtis – privalumas, atsiliepimai – įrodymas, tad kviečiame susisiekti. 

Kodėl mes