Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Telšiai - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Gėlių pristatymas į namus Telšiuose

Vaivorykštė - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina nuo:82€
Grožis - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina nuo:80€
Frezijos MIX - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina nuo:72€
Švelnumas - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina nuo:194€
Aistra - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina:94€
Tango - Gėlių pristatymas į namus Telšiuose
kaina nuo:74€

Gėlės – universali, simboliška ir iškalbinga dovana, tinkanti beveik visoms progoms. Jas tinka dovanoti tiek džiugių švenčių metu, tiek liūdnomis progomis, o kartais jos dovanojamos norint parodyti išskirtinį dėmesį savo artimajam ar tiesiog siekiant praskaidrinti jo kasdienybę.

Gėlių pristatymas į namus Telšiuose

Manoma, kad gėlės buvo pradėtos dovanoti prieš tūkstančius metų, tuomet jos buvo valgomos, tačiau su laiku tradicijos keitėsi ir šiuo metu gėlės dovanojamos norint parodyti gražius, šiltus jausmus, pagyvinti artimojo žmogaus aplinką, pakelti jam nuotaiką. Vis dėlto, kartais būna sunku išsirinkti tinkamą gėlių rūšį ar formą, tačiau gėlių į namus Telšiuose ir gėlių pristatymo Telšiuose į bet kurią nurodytą vietą paslauga, kurią teikia profesionalūs floristai, padės išspręsti visus kylančius klausimus.

Gėlių pristatymas Telšiuose gimimo dienos proga

Gėlių pristatymas Telšiuose labai dažnai reikalingas gimimo dienos proga, kai norisi nustebinti mylimą žmogų ir parodyti, koks jis Jums yra svarbus. Gėlių pristatymas į namus Telšiuose įgyvendinamas pagal Jūsų poreikius, gėlės galime įteikti konkrečiu metu. Taip pat kartu su gėlėmis siūlome pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų dovanėlių, tad Jums niekuo netektų rūpintis. Įteikdami gėlės taip pat galime nufotografuoti jubiliato reakciją, tad tokiu atveju net ir būdamas labai toli nuo jo pamatysite, kaip jį nudžiugino jūsų originali dovana. Juk gimimo diena ypatinga kiekvienam, tad svarbu, kad jos metu asmuo pasijaustų ypatingas ir svarbiausia – mylimas bei reikalingas.

Gėlių pristatymas į namus Telšiuose greitai ir pigiai

„Gėlių fėja“ dirba labai greitai ir profesionaliai, kadangi puikiai supranta, kad užsisakius norimas gėles siekiama jas kuo greičiau gauti. Gėlės į namus Telšiai pristatomos optimaliai greitai, kad klientai galėtų nieko nelaukdami džiaugtis nuostabiausiomis gamtos dovanomis. Užsisakykite, sutaupykite ir džiaukitės kokybe, kuri nudžiugins ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Juk nereikia laukti dienos, kai norisi pasakyti mylimam žmogui, kad jį mylite. Sakyti tai reikia kiekvieną dieną. O geriausias pasakymas be žodžių – dovanoti gėles.

Gėlių pristatymas į namus Telšiuose – bet kokia proga kiekvieną dieną

Gėlių salonas pasirūpins Jūsų noru nustebinti mylimą žmogų bet kokia proga. Išties, paslaugas teikiame labai lanksčiai, kadangi puikiai suprantame kiekvieno žmogaus poreikį įteikti ne tik gėles apskritai, tačiau ir padovanoti tokias, kurios yra kupinos pačių geriausių linkėjimų ir geriausiai tinka ne tik konkrečios šventės metu, tačiau ir konkrečiam žmogui apskritai. geliufeja.lt dirba vardan kiekvieno kliento poreikio. Ir tų, kuriems reikalingos gėlės gimtadienio proga, ir tų, kurie ieško gėlių vestuvių šventei, Mamos arba tėčio dienos progomis, floristika džiugina močiutes be jokios priežasties.

Gėlių pristatymas Telšiuose – D. U. K.

Kiek kainuoja gėlių pristatymas Telšiuose?

Telšiuose – pristatymas nemokamai. Gėlių pristatymas Telšių rajone – 16 eur.

Koks yra darbo laikas?

Pristatymai vykdomi kasdien nuo 10:00 iki 21:00 valandos (gali būti išimčių). Tai pačiai dienai užsakymai priimami iki 18.00 val. 

Kokios gėlės yra siūlomos?

Mūsų salone siūlomos labai įvairios gėlės, augalai, kompozicijos. Taip tikimės patenkinti kiekvieno kliento poreikį.

Kaip užsisakyti gėles?

Mes priimame užsakymus visą parą ir be išeiginių. Užsakyti galima adresu geliufeja.lt arba telefonu +370 60 651 652 (telefonu užsakymai priimami 8:00 - 21:00)

Kodėl mes