Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Tiramisu su avietėmis VEGAN - Natūralus tortas Holigans

Pasirinkite variantą:
Kaina: 55€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE

Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo tortas Tiramisu su avietėmis - vegan

Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!

Sudėtis: natūrali grietinėlė, avietės, eko rudasis cukranendrių cukrus, maskarponės sūris, spelta miltai, eko pienas, natūralus sviestas, citrinos, kava be kofeino, kepimo milteliai, eko cinamonas, vanilė

Svoris: 1000 g.,  Galiojimo laikas: 5 dienos

Šis tortas – unikalus Holigans kūrinys, nepralenkiamo šviežumo, kokybės ir natūralumo sintezė. Pagamintas, naudojant lietuviškus pieno produktus, iš naminio spelta miltų biskvito, karamelizuotų obuolių ar naminės aviečių uogienės, su maskarpone iš romantiškosios Italijos, paskanintas kava be kofeino.

Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes