Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[VILNIUS, KLAIPĖDA] Raudona mieganti rožė po kupolu

Kaina: 80€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai

Užsakyti siūlome prieš 2-3 dienas 

Raudona mieganti rožė po stikliniu kupolu.
• Mieganti rožė Jus džiugins iki kelerių metų.
• Aukštis 20cm, skersmuo 12cm.

Raudona mieganti rožė yra puiki dovana įvairiomis progomis. Ji – tikros ir amžinos meilės simbolis, todėl dovanokite stabilizuotą rožę savo širdies draugei ar draugui. Miegančiai rožei nereikia daug priežiūros, todėl tokia dovana patiks ir gėlių gerbėjui ir visiškai laiko neturinčiam asmeniui.

Raudona mieganti rožė po stiklu simbolizuoja aistrą ir tikrą, nuoširdžią meilę. Dovanodami raudoną stabilizuotą rožę nebyliai pasakysite mylimajai, ką jai jaučiate, o brangiam žmogui, kad jį gerbiate. Gavėjas gaus ne tik miegančią raudoną rožę, bet ir gaubtą, kuriuo galės ją apgaubti ir žavėtis dar daugelį metų.

Sakoma, kad raudona rožė simbolizuoja amžiną meilę, todėl ji tikrai yra tinkama dovanoti mylimai moteriai. Neprašausite pro šalį miegančią rožę padovanoję ir artimam draugui, šeimos nariui, ji tikrai patiks mamai per Motinos dieną ar draugei, žmonai per Kovo 8 dieną ar Valentino dieną. Taip pat raudoną stabilizuotą rožę galite įteikti žmonėms, švenčiantiems svarbią datą ar ką tik atidariusiems įmonę asmenims – ši rožė apie parodytą dėmesį primins dar tikrai ilgai, kadangi stovės naujame ofise net iki kelių metų.

 Miegančios rožės yra natūralios, tačiau konservuotos gėlės, todėl jos laikosi net iki kelių metų. Stabilizuotos rožės nėra toksiškos, todėl jas savo namuose gali laikyti visi žmonės, net ir auginantys mažus vaikus ar gyvūnus. Geriausia yra tai, kad joms nereikalinga jokia priežiūra, todėl dovanokite raudoną miegančią rožę žmonėms, kurie daug keliauja, dirba, neturi laiko gėlių priežiūrai, nes šiai dovanai jos skirti taip pat nereikės.

Kaip prižiūrėti miegančias rožes?
• Laikyti rožes patalpoje, kurioje palaikoma +5 – +30°C temperatūra;
• Vengti tiesioginių saulės spindulių.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes