Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

[TIK VILNIUJE] Natūralus apelsinų - vyšnių tortas Holigans VEGAN be cukraus

Kaina: 77€
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Atsiprašome šiuo metu negalime pasiūlyti šios prekės

Šis tortas pristatomas TIK VILNIUJE


Natūralus, Ekologiškas, Rankų darbo apelsinų - vyšnių vegan tortas, be pridėtinio cukraus 


Pristatymo terminas: Užsakyti reikia prieš 2-3 dienas!!!


Sudėtis: Apelsinai, spelta miltai, eko anakardžiai, vyšnios, ekologiškas agavų sirupas, eko razinos, eko kokosų aliejus, eko saulėgrąžų aliejus, kepimo milteliai, citrinos, ciberžolė


Svoris: 1200 g.,  Galiojimo laikas: 7 dienos


Geltonas ir nuotaikingas purus apelsininis biskvitas, eko anakardžių šilkinis skonis, saikingai saldintas eko razinomis su ką tik spaustomis šviežių apelsinų sultimis, praturtintas vertingu eko kokosų aliejumi ir tikromis vyšniomis. Kvapnus ir turtingas natūraliais aromatais ir prabangia sudėtimi.


Holigans tortai - ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. 


Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Minimali užsakymo suma yra: 39 €
Kodėl mes