Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
Informacija: 9:00 - 21:00
+370 60 651 652

Sveikinimai vestuvių metinių proga

1. Eikime toliau, kartu tvirtai susikibe rankomis, nors tas kelias viliojantis, ilgas, sunkus. Veskimes kartu, pagarba meile, kantrybe, dar ilgus ilgus metus. Sidabriniu vestuvių sukaktuvių proga sveikina tavo vyras.
2. Mielieji, linkiu Jums su kiekvienomis vestuvių metinemis pasakyti vienas kitam TU MANO GYVENIMAS IR MEILĖ.
3. Šitokį kelią abu nukeliavę, Džiaukimės derliumi savo rudens. Ir tegu pavyzdžiu mūsų pasekę, Vaikai ir anūkai laimingai gyvens... Myliu Tave!!!
4. Sveikinu su 20-iomis vestuvių metinėmis. Gražiausių metų leiski palinkėti, Te niekados nebus rudens. Pavasariai tebus džiaugsmu nusėti, Ir laimė širdyje gyvens. Myliu tave!
5. Gražiausių metų leiskit palinkėti Te niekados nebus rudens Pavasariai te bus džiaugsmu nusėti Ir džiaugsmas širdyse gyvens! Giedrų dienų Jums linkime Daug sukakčių dar švęst Ilgų ilgiausių metų Mes linkim Jums gyvent.
6. Kiek daug žiedų pražydo ir nuvyto, Kiek daug šviesių pavasarių sutikot Jūs, O Jūs vis einat vienas šalia kito Per įvairius gyvenimo kelius. O kiek kelių, kelelių pražygiuota, Juk 40 metų Jūs kartu! Nuoširdžiausi sveikinimai!
7. Mylėt - vadinasi gyvent, Ne vien tik būti! Kvatot iš laimės Per didžiausią liūtį. Bristi per pusnis lyg kelių, Ir jaust, kad būt geriau negali! Su vestuvių metinėm !!!
8. Sveikiname su nuostabia Jūsų švente! Perlinių vestuvių metinės sako, kad trisdešimt metų pragyventų kartu, susineria vieni ant kitų kaip perlai karoliuose. Linkiu ir toliau mylėti vienas kitą, suprasti, užjausti, atleisti, mėgautis vienu kitu ir kartu pragyventi mažiausiai dar tiek pat!
9. Jau ketvirtį amžiaus nuėjot kartu, Jau ketvirtis amžiaus taip metų greitų, Tik vakar, atrodo, vestuvės skambėjo O štai, Jubiliejus sidabro atėjo. Mes linkim Sėkmės ir skalsos namuose, Gyventi sveikatoj, Nelūžti dvasia, Jei šiandien atžymim sidabro metus, Tai trokštam sulaukt dar ir auksinių!
10. Sidabrinis lietus tegu lyja už lango, Tegu barsto Jums laimę sidabro lašais. Tad sušokite Judu Jubiliejinį tango, Apkabinkit viens kitą kaip jaunystės laikais.
11. Pavasaris, ruduo – jūs visada drauge, Žiema ar vasara – jūs visada šalia. Ir šventės, ir draugai – jūs visada kartu, Nelaimės ar vargai, petys petin abu. Už šypseną – šypsniu, už šilumą – žodžiu, Už klaidą – švelnumu, ir taip ratu, ratu. Iš metų į metus gyvenimo keliu, Važiuokit dar ilgai su meile ir džiaugsmu.
12. Auksinės vestuvės! Ši laimė aplanko Tik tuos, kur gyvenime buvo kartu. Už negandų kančią, už begalę vargo Lemtis dovanojo Jums meilę vaikų. Auksinėm karūnom mes Judu papuošim — Karališką šventę dangus vainikuos — Tenuskamba džiaugsmas bažnyčių varpuos!
Kodėl mes
Gėlių fėja - gėlių pristatymas Galimi apmokėjimo būdai:
Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja Atsiskaitymo būdai | Gėlių fėja
UAB "Informacijos luitai" Švitrigailos g. 8/14 LT-03223, Vilnius Lietuva. Įmonės kodas: 126344988
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas