Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai Minkšti pliušiniai BUDI BASA žaislai
Pristatymo vieta:
Vilnius - nemokamai
+370 60 651 652
Informacija: 9:00 - 21:00

Sveikinimai vestuvių metinių proga

1. Eikime toliau, kartu tvirtai susikibę už rankų, nors tas kelias viliojantis, ilgas, sunkus. Veskimes kartu, pagarbą, meilę, kantrybę, dar ilgus ilgus metus. Sidabrinių vestuvių sukaktuvių proga sveikina tavo vyras.
2. Mielieji, linkiu Jums, kiekvienų vestuvių metinių proga, pasakyti vienas kitam šiuos žodžius: TU MANO GYVENIMAS IR MEILĖ.
3. Šitokį kelią abu nukeliavę, džiaukimės derliumi savo rudens. Ir tegul pavyzdžiu mūsų pasekę, vaikai ir anūkai laimingai gyvens... Myliu Tave!!!
4. Sveikinu su 20-omis vestuvių metinėmis. Gražiausių metų leiski palinkėti, te niekados nebus rudens. Pavasariai tebus džiaugsmu nusėti, Ir laimė širdyje gyvens. Myliu tave!
5. Gražiausių metų leiskit palinkėti te niekados nebus rudens Pavasariai tebus džiaugsmu nusėti ir džiaugsmas širdyse gyvens! Giedrų dienų Jums linkime, daug sukakčių dar švęst. Ilgų ilgiausių metų, mes linkime Jums gyvent.
6. Kiek daug žiedų pražydo ir nuvyto, kiek daug šviesių pavasarių sutikot, o jūs vis einat vienas šalia kito Per įvairius gyvenimo kelius. O kiek kelių, kelelių pražygiuota, jau 40 metų Jūs kartu! Nuoširdžiausi sveikinimai!
7. Mylėt - vadinasi gyvent, ne vien tik būti! Kvatot iš laimės per didžiausią liūtį. Bristi per pusnis lyg kelių ir jaust, kad būt geriau negali! Su vestuvių metinėm !!!
8. Sveikiname su nuostabia Jūsų švente! Perlinių vestuvių metinės sako, kad trisdešimt metų pragyventų kartu, susineria vieni ant kitų kaip perlai karoliuose. Linkiu ir toliau mylėti vienas kitą, suprasti, užjausti, atleisti, mėgautis vienas kitu ir kartu pragyventi mažiausiai dar tiek pat!
9. Jau ketvirtį amžiaus nuėjot kartu, jau ketvirtis amžiaus tų metų greitų. Tik vakar, atrodo, vestuvės skambėjo, o štai, Jubiliejus sidabro atėjo. Mes linkim sėkmės ir skalsos namuose, gyventi sveikatoj, nelūžti dvasia. Jei šiandien atžymim metus sidabrinius, tai trokštam sulaukt dar ir auksinių!
10. Sidabrinis lietus tegul lyja už lango, tegul barsto Jums laimę sidabro lašais. Tad sušokite dviese Jubiliejinį tango, apkabinkit viens kitą kaip jaunystės laikais.
11. Pavasaris, ruduo – jūs visada drauge. Žiema ar vasara – jūs visada šalia. Ir šventės, ir draugai – jūs visada kartu. Nelaimės ar vargai, petys petin abu. Už šypseną – šypsniu, už šilumą – žodžiu. Už klaidą – švelnumu, ir taip ratu, ratu. Iš metų į metus gyvenimo keliu, važiuokit dar ilgai, su meile ir džiaugsmu.
12. Auksinės vestuvės! Ši laimė aplanko tik tuos, kur gyvenime buvo kartu. Už negandų kančią, už begalę vargo lemtis dovanojo Jums meilę vaikų. Auksinėm karūnom mes Jus papuošim, karališką šventę dangus vainikuos! Tesuskamba džiaugsmas bažnyčių varpuos!
Kodėl mes